vivantis - internetové obchody

Internetový obchod hodinky.cz

Největší internetové hodinářství v ČR
Nabízíme přes 11 360 hodinek od více než 123 světových značek. V našem sortimentu lze najít kvalitní hodinky všech druhů od klasických modelů Casio přes módní značky Axcent of Scandinavia, DKNY, Emporio Armani nebo Jet Set, až po luxusní značky Junghans či Edox. Na mnohé z nich vlastníme exkluzivní distribuční právo. Pro ČR zastupujeme značku Traser. Naše nabídka je tvořena jak základními analogovými modely, tak i složitějšími chronografy nebo outdoorovými počítači jako jsou např. jako jsou Suunto.
Řídíme se požadavky zákazníků a nabídku denně aktualizujeme. Ke každým hodinkám poskytujeme kvalitní fotografii, detailní informace o funkcích a rozměry. Na www.hodinky.cz máme většinu zboží skladem a jsme schopni ho doručit do 1 - 2 pracovních dní. Při objednávce nad 3 000 Kč a nad 5 000 Kč získáte dárek zdarma. Ke každé objednávce poskytujeme slevový kupon na další nákup. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce.
Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme magazín se zajímavými články o aktualitách ze světa hodinek.
Máte profil na Facebook.com? Staňte se fanouškem hodinky.cz a mějte jako první informace o slevách, novinkách a akcích!
Obchodníkům nabízíme spolupráci formou velkoobchodních odběrů na značku Traser, kterou pro ČR zastupujeme.
Činnost internetového obchodu www.hodinky.cz jsme zahájili v říjnu 2003. V listopadu 2007 prošly stránky kompletním redesignem. S novou tváří jsme v roce 2010 získali v rámci WEB TOP 100 a oborového žebříčku E-shop 2. místo a ocenění Marketingová trefa. Porota pozitivně ohodnotila zejména rychlost nákupu díky snadné orientaci na webu.
Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod“. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.
Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 92% z 13577 zákazníků doporučilo internetový obchod Hodinky.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě certifikátu "Ověřeno zákazníky", které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.
Jsme držitelem Certifikátu pravosti, který garantuje zákazníkům internetových obchodů společnosti Vivantis originalitu zakoupeného zboží, záruční a pozáruční servis.
Tým hodinky.cz
Petra Vacková
Vacková Petra, Ing. et Ing.
Sales Manager Watches & Jewellery
vackova@vivantis.cz
Petra Bodnárová
Bodnárová Petra, Ing.
Category Manager Jewellery
Simona Šustrová
Šustrová Simona, Ing.
Category Manager Watches
Veronika Blešová
Blešová Veronika
Sales Specialist
Darina Šveláňová
Šveláňová Darina
Sales Specialist
Martina Dostálová
Dostálová Martina, DiS.
Product Specialist
Tomáš Křivka
Křivka Tomáš
Product Specialist
Olga Svatošová
Svatošová Olga
Product Specialist
Kateřina Petriláková
Petriláková Kateřina, Ing.
mateřská/rodičovská dovolená
Eva Veverková
Veverková Eva
mateřská/rodičovská dovolená
Buďte ve spojení