vivantis - internetové obchody

Internetový obchod krasa.cz

Největší internetový obchod s produkty pro krásu v ČR
Nabízíme přes 15 216 produktů od více než 261 kosmetických značek z oblasti pleťové, tělové, vlasové i dekorativní kosmetiky. Součástí sortimentu jsou také kosmetické pomůcky nebo přístroje a doplňky stravy určené pro ženy. Na www.krasa.cz si lze v sekci parfumerie vybrat z široké nabídky originálních značkových parfémů.
Zákazníkům preferujícím BIO a EKO přípravky vycházíme vstříc nabídkou ekologické drogerie do domácnosti firmy Ecover a BIO kosmetikou značek Lavera a Weleda.
Skladba produktů na www.krasa.cz je volena tak, aby splnila požadavky nejen zákazníků, kteří požadují kvalitní výrobky za přiměřené ceny, ale také náročných zákazníků, kteří si rádi dopřejí luxusní zboží. V roce 2006 a 2008 jsme se stali největším prodejcem kosmetiky Avon.
Pro komfortní nákup poskytujeme podrobné informace o produktu, jeho účincích a speciálním použití. Samozřejmostí jsou kvalitní fotografie výrobků.
Nabízíme bezplatné využití kosmetické, vizážistické, výživové a lékařské poradny. Odborní poradci jsou zákazníkům k dispozici při volbě nejvhodnějšího produktu a při řešení dotazů spojených s krásou a zdravím.
Na www.krasa.cz máme většinu výrobků skladem a jsme schopni je doručit do 1 - 2 pracovních dní. Ke každé objednávce zákazník získá kromě slevového kuponu na další nákup také vzorky kosmetiky a katalogy produktů zdarma. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce či dárky k nákupu.
Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme magazín se zajímavými články o aktualitách ze světa kosmetiky a péče o pleť.
Máte profil na Facebook.com? Staňte se fanouškem krasa.cz a mějte jako první informace o slevách, novinkách a akcích!
Obchodníkům nabízíme spolupráci formou velkoobchodních odběrů.
Činnost internetového obchodu www.krasa.cz jsme zahájili v listopadu 2004.
Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod“. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.
Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 95% z 19754 zákazníků doporučilo internetový obchod Krasa.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě zlatého certifikátu "Ověřeno zákazníky", které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.
shop roku finalista krása V letech 2013 a 2012 jsme se stali finalistou oborového žebříčku Shop roku, v kategorii Cena kvality – Krása a zdraví.
Tým krasa.cz
Tomáš Picka
Picka Tomáš
Sales Manager Beauty
Lukáš Truneček
Truneček Lukáš
Category Manager
Michaela Adamírová
Adamírová Michaela, Ing.
Category Manager
Pavla  Čechová
Čechová Pavla
Sales Specialist
Martina Černohorská
Černohorská Martina, Ing.
Sales Specialist
Pavla Novotná
Novotná Pavla, Bc.
Sales Specialist
Alice Vlčková
Vlčková Alice, Ing.
Sales Specialist
Zuzana Boháčová
Boháčová Zuzana, Ing. DiS.
Product Specialist
Jitka Šenderová
Šenderová Jitka
Product Specialist
Renata Mrkvičková
Mrkvičková Renata, DiS.
mateřská/rodičovská dovolená
Buďte ve spojení