vivantis - internetové obchody

Internetový obchod parfemy.cz

Největší internetová parfumerie v ČR
Nabízíme přes 13 556 originálních značkových parfémů a 242 dárkových sad od více než 184 značek. K nejprodávanějším patří Calvin Klein, Dolce&Gabanna, Hugo Boss, Lanvin Paris, Giorgio Armani, DKNY a další. Vybrat si můžete také z nejširší nabídky testerů za skvělé ceny či vzorků parfémů, které jinde na internetu nenajdete.
Pro komfortní nákup poskytujeme podrobné informace o produktu a kvalitní fotografie výrobků.  Návštěvníci mají k dispozici zajímavosti ze světa parfémů, rodokmeny parfémů, unikátní slovníček ingrediencí vůní a další zajímavé informace. O radu můžete požádat i naše operátorky, které vám ochotně poradí s výběrem parfému.
Na www.parfemy.cz máme většinu nabízených výrobků skladem a jsme schopni je doručit do 1 - 2 pracovních dní. Ke každé objednávce získá nakupující slevový kupon na další nákup a dárek zdarma. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce či dárky k nákupu.
Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme magazín se zajímavými články o aktualitách ze světa parfémů.
Máte profil na Facebook.com? Staňte se fanouškem parfemy.cz a mějte jako první informace o slevách, novinkách a akcích!
Obchodníkům nabízíme spolupráci formou velkoobchodních odběrů.
Činnost internetového obchodu www.parfemy.cz jsme zahájili v říjnu 2003. V červnu 2007 prošly stránky kompletním redesignem. S novou tváří jsme získali v říjnu 2007 prestižní ocenění WEB TOP 100, a navíc jsme obdrželi speciální cenu – Marketingovou trefu (tisková zpráva).
Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod“. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.
Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 96% z 35780 zákazníků doporučilo internetový obchod Parfemy.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě zlatého certifikátu "Ověřeno zákazníky", které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.
Shop roku 2013 finalista parfémy V rámci oborového žebříčku Shop roku jsme se v letech 2013 a 2012 stali finalistou v kategorii Cena kvality – parfémy. V roce 2011 jsme se stali finalistou soutěže Shop roku v kategorii krása a zdraví.
Tým parfemy.cz
Tomáš Picka
Picka Tomáš
Sales Manager Beauty
Lukáš Truneček
Truneček Lukáš
Category Manager
Michaela Adamírová
Adamírová Michaela, Ing.
Category Manager
Pavla  Čechová
Čechová Pavla
Sales Specialist
Martina Černohorská
Černohorská Martina, Ing.
Sales Specialist
Pavla Novotná
Novotná Pavla, Bc.
Sales Specialist
Alice Vlčková
Vlčková Alice, Ing.
Sales Specialist
Zuzana Boháčová
Boháčová Zuzana, Ing. DiS.
Product Specialist
Jitka Šenderová
Šenderová Jitka
Product Specialist
Renata Mrkvičková
Mrkvičková Renata, DiS.
mateřská/rodičovská dovolená
Buďte ve spojení