vivantis - internetové obchody
Internetový obchod

Internetový obchod prozdravi.cz

Největší internetový obchod s produkty pro zdraví v ČR
Nabízíme více než 13 367 pečlivě vybraných přírodních produktů pro zdraví od 974 značek - doplňky stravy, bylinné čaje, vitamíny, přípravky na hubnutí, kosmetiku, speciální zdravotní přístroje a pomůcky. Do našeho sortimentu patří i vlastní velmi účinné produkty – Eregma MAX power, řada přípravků na hubnutí FitMe Slim&Burn a FitMe Slim&Sun, Super Lecitin+E, Beauty Bust Balance.
Na www.prozdravi.cz máme většinu zboží skladem a jsme schopni vám ho doručit do 1 - 2 pracovních dní. Ke každé objednávce zákazník získá dárek a slevový kupon na další nákup. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce.
Poskytujeme bezplatný servis v podobě internetové lékařské, výživové a psychologické poradny.
Provozujeme informační server www.celostnimedicina.cz, který denně informuje formou odborných článků o prevenci a řešení zdravotní problematiky přírodní cestou.
Máte profil na Facebook.com? Staňte se fanouškem prozdravi.cz a mějte jako první informace o slevách, novinkách a akcích!
Obchodníkům nabízíme spolupráci formou velkoobchodních odběrů.
Činnost internetového obchodu www.prozdravi.cz jsme zahájili v říjnu 2001.
Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod“. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.
Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 96% z 35125 zákazníků doporučilo internetový obchod Prozdravi.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě zlatého certifikátu "Ověřeno zákazníky", které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.
Shop roku 2013 vítěz krása a zdraví V letech 2013 a 2012 jsme se stali vítězi soutěže Shop roku v kategorii Cena kvality - Krása a zdraví, v roce 2011 jsme se stali finalistou. V roce 2012 a 2011 jsme stali finalisty v kategorii Cena popularity.
Jsme držitelem Certifikátu pravosti, který garantuje zákazníkům internetových obchodů společnosti Vivantis originalitu zakoupeného zboží, záruční a pozáruční servis.
Tým prozdravi.cz
Jana Pišínová
Pišínová Jana
Sales Manager Health
pisinova@vivantis.cz
Monika Pilařová
Pilařová Monika
Senior Sales Specialist
Marta Hájková
Hájková Marta
Sales Specialist
Lucie Měrková
Měrková Lucie
Sales Specialist
Eliška Němečková
Němečková Eliška, Bc.
Sales Specialist
Iveta Stará
Stará Iveta
Sales Specialist
Lucie Čtveráková
Čtveráková Lucie
Product Specialist
Iva Karlovská
Karlovská Iva, Bc.
Product Specialist
Pavlína Srbová
Srbová Pavlína
mateřská/rodičovská dovolená
Michaela Zahrádková
Zahrádková Michaela, Mgr.
mateřská/rodičovská dovolená
Buďte ve spojení