loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Avon
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Avon

Společnost Avon je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje Avon i více než 80 patentů. Na českém trhu působí již od roku 1991. V naší nabídce najdete vždy produkty Avon z aktuálního katalogu.

Všechny produkty jsou výhradně na rostlinné bázi při maximálním využití přírodních přípravků, ze kterých se díky složitým technikám daří získávat účinné výtažky.  Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech.

V rámci svého zaměření zejména na ženy se Avon věnuje i celosvětovým nadacím a podpoře výzkumu rozličných chorob a vývoje léků. Výtěžky z prodeje některých produktů AVON pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí. Již pravidelně se každý rok pořád růžový pochod AVON na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu. Vstupenkou na tento pochod je tričko AVON.

Proč nakupovat výrobky společnosti AVON na krasa.cz?
• nejkratší doba dodání, většina výrobků AVON je skladem s dodáním následující pracovní den,
• vzorek kosmetiky ke každé objednávce ZDARMA,
• ke každému nákupu obdržíte slevové poukázky v hodnotě 3 % na další nákup.

Přečtěte si článek o historii značky AVON v Kosmetickém magazínu!

Zvolené filtry:
Avon×

+-Filtr

376 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Celosvětová kosmetická společnost Avon prodává své výrobky prostřednictvím 6 milionů Avon Lady ve více než 100 zemích světa. Avon, to jsou především Avon parfémy a Avon kosmetika. V poslední době Avon katalog pravidelně doplňuje také o množství nápadité módy, bižuterie a doplňků do domácnosti. Vše začalo v 19. století, kdy obchodník s knihami David McConnell dostal skvělý nápad: aby zvýšil prodej knih, začal k nim přibalovat malou voňavku. Brzy ale začal být větší zájem právě o jeho vůně. A tak vznikla společnost California Parfume Company. Časem společnost změnila název podle jedné ze svých nejúspěšnějších vůní a tak se roku 1939 zrodila Avon Product Inc. Už od počátku je Avon založený výhradně na přímém prodeji (katalog Avon), poskytuje tak nejen jedinečnou přírodní kosmetiku, ale také způsob výdělku pro mnoho žen. Kromě jiného se také věnuje řadě charitativních projektů, jako je například Avon pochod za boj proti rakovině prsu, nebo boj proti domácímu násilí. V celosvětovém měřítku se zasazuje také za obnovu deštných pralesů a své produkty netestuje na zvířatech. Zpátky ale ke kosmetice: ta je vyvíjena v New Yorku, kde na výzkumu a vývoji pracuje mnoho specialistů z oboru biochemie, mikrobiologie, dermatologie a klinického testování. Díky tomu vzniká jedinečná dekorativní a pleťová kosmetika, pečující tělová kosmetika, vlasová kosmetika a parfémy.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni