Zpátky do lavic stylově a v novém

 

Prázdniny jsou bezkonkurenčně nejlepší období roku, ale návrat do školy má také něco do sebe. Jste zvědaví, co vaši spolužáci, jestli měli taky tak pohodové léto jako vy, jestli proběhly nějaké první letní lásky a jestli vašemu objektu zájmu z áčka to sekne tak jako v červnu… A kromě toho je v září ještě pořád spíš léto, tak proč si ho neužít :)

V naší třídě jsou ty nejhezčí holky

 

Jako třídní pohodářka jsi vždy v centru pozornosti. Ať se domlouvá úvodní večírek na oslavu příchodu nového školního roku nebo jen kino. Chceš být vždy dobře sladěná a oblečená podle nejnovějších trendů, přitom pohodlně a uvolněně. Protože jen tak se cítíš být sama sebou.

Sexy spolužák

Bez batohu ani ránu

 

Aby byly vaše školní měsíce co nejpohodovější, chce to začít důkladným výběrem batohu. Barva, tvar, velikost... Vše tak, aby vám to co nejlépe vyhovovalo a hodilo se to k vašemu stylu.

Na rande před tělocvičnou

 

Randit ve škole je super. Aspoň se máte během nekonečných hodin, na co těšit J Ať už dáváte přednost tajným schůzkám u školních šaten, dlouhým procházkám po školním parku, mnoho prosezených hodin na lavičkách za školou, vsaďte na kousky, které vám padnou. Buďte tím jediným „předmětem“, který bude váš protějšek ve škole zajímat…

Co s načatou přestávkou?

S nejlepší kámoškou v lavici

 

Deset minut je někdy neuvěřitelně málo, ale s nejlepší kámoškou z lavice toho za přestávku dokážete probrat tolik, že by to jiní nestihli za celou hodinu. Prostě si rozumíte. Ve škole, v oblékání, i co se týče kluky, máte stejný vkus. Ale jediné, co si vzájemně půjčujete, jsou tužky na psaní :)

Když zbyde čas na učení

Kromě školy a holek tě baví sport, je to tak? A vidět je to na tvém oblečení stejně jako na doplňcích. Sportovní vak je trendy a vejde se ti do něj to nejnutnější a multifunkční hodinky skvěle doplní tvůj outfit a navíc se ti budou hodit na odpolední trénink. Nezapomínej, že do tvé stálé školní výbavy patří i tvá oblíbená kosmetika, která se zvlášť po namáhavém tréninku bude hodit… :)

Vaky na saky paky

 

Velký boom v módních trendech zaznamenaly jednoduché, ale stylové vaky. Nosí je holky i kluci místo klasických batohů nebo kabelek. Je jasné, že nepojmou to, co velký školní batoh, ale to nejnutnější pro méně náročné dny hravě schovají.

Tak zase zítra

 

Každý den ve škole je něčím jedinečný. Nové zážitky s kamarády, nové příběhy, nová setkání,...Stejně tak svůj outfit můžeš každý den obněňovat. Žádná nuda, žádný stereotyp. Protože super outfit dokáže rozzářit tvůj den, i když máš zrovna předměty, které tě nebaví. A jako bonus se můžeš blýsknout před spolužáky i před svým vyvoleným...