loading

Běžím, běžíš, běžíme

 

Běh není jen sport pro udržení kondice. Běh vás osvobozuje od každodenních starostí a trápení. Vyběhnete a v tu chvíli jakoby bylo vše hezčí a jednodušší. Vyčistíte si hlavu a zapomenete na svět okolo sebe.

 

Přinášíme vám inspiraci, co si můžete obléct na sebe, abyste se při běhání cítitli maximálně v pohodlí. Tak sami sebou, jak to jen jde.

Hudba žene kupředu

 

Běhání jsem naprosto propadla. Je to můj životní náboj. Outfit, který mám na sobě při běhání, je pro mě velmi důležitý. Nevyběhla bych bez oblečení, ve kterém se nebudu cítit naprostě v pohodě, a bez sluchátek.

Z každého tréninku dostanete maximum

 

Sportovní hodinky na běhání nejsou jen stylovým módním doplňkem celého outfitu, ale i velmi podstatným tréninkovým pomocníkem. Můžete si na nich hlídat srdeční tep a přesně tak určit nejlepší tempo pro spalování. Na vychytanějších modelech pak máte i další funkce, jako je zaznamenávání uběhnuté trasy a další.

Ve dvou se to lépe táhne

 

K běhání mě dovedl můj partner. Vždy mě přemlouval, ať se jdu ráno proběhnout s ním, že mě to nabije na celý den. Nevěřila jsem mu, myslela jsem, že se zbláznil a raději jsem místo toho ležela v posteli nebo se oddávala horké sprše. Nejtěžší bylo se odhodlat. Pak jsem ale jednou poslechla, možná jen proto, abych ho potěšila... A je z toho závislost. Už si pořizuji několikátý běžecký outfit a nedovedu si představit jiný začátek dne. :-)

Holky, co běhají, jsou sexy

 

Pro ženy je důležité cítit se dobře v každé životní situaci. Tedy i během cvičení a sportu. Vzhledem k tomu, že jsou vám zde veškerá líčidla a make-up k ničemu, můžete celý svůj sportovní look dohnat doplňky, které spolu dokonale ladí. Zahoďte stará vytahaná trička a oprané legíny a pořiďte si sexy outfit.

Pohodlí až na prvním místě

 

Abyste ze sebe vydali to nejlepší, je potřeba soustředit se jen na běh samotný. Nenechte se nijak omezovat nebo si znepříjemňovat chvilku, kterou máte jen pro sebe. Doporučujeme dlouhé legíny z funkčního materiálu, které jsou skvělé nejen na chladnější dny, ale pokud běháte rádi v přírodě, ochrání vaše nohy před dotěrným hmyzem nebo před ošlehání od trávy.

Podělte se o inspiraci

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 900 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni