Bílá je přece základ

Bílá barva je hodně oblíbená v jakémkoli minimalistickém stylu a to nejen v případě oblečení a módy, ale také třeba v bydlení. S bílou a šedou si rád hraje například skandinávksý styl, ale bílou barvu mají v oblibě také jižní národy. V kombinaci s letní, do bronzova opálenou pokožkou je bílá ještě krásnější. Inspirujte se, jak můžete nosit bílou v létě, a objevte nové kousky do svého šatníku.

Třeba na rande

White look pro oba

Slaďte se se svým partnerem. Pokud nechcete vypadat jako hráči, kteří utekli ze zápasu Wimbledonu, zvolte i několik barevných doplňků. Případně můžete bílou tuniku vyměnit za smetanovou. V takové kombinaci bílá vynikne o to více.

Když už sáhnete po "total white looku", kombinujte alespoň jednotlivé vzory a látky stejně jako u jiným monochromatických stylů. (Už jsme si přece říkali, jak se nosí "all black everything":-). )

Do batůžku

Kabelkám rozhodně neodzvonilo, ale minimálně na léto je mnoho žen i dívek vyměnilo za elegantní a praktické batůžky. Vejde se do nich možná i více pokladů, než do klasické kabelky, a přitom máte krásně volné ruce, v jedné můžete držet zmrzlinu a v druhé svou drahou polovičku.

Jen tak trochu bílé

Aby bílá skvělá byla

1/ Střídejte vzory a materiál, ať to nevypadá jako pyžamo :-)

2/ Opálení je k bílému outfitu základem. Nedostali jste se letos moc na sluníčko? Pomozte si samoopalovacím krémem.

3/ Když bílé boty, tak třeba tenisky od Converse.

4/ Kombinujte ji s barvami - černo-bílá kombinace pro vyznavače klasiky, s šedou, béžovou či smetanovou pro elegantní vzhled a s pastelovými barvami pro letní večírky a plážový mood.

 

Romantická víla v krajce

Tak trochu prakticky

Asi se nebudete tvářit úplně překvapeně, když vám prozradíme, že na bílém oblečení je všechno nějak víc vídět. Proto je ideální to nepřehánět s make-upem a líčením. Není totiž nic méně hezkého než límeček od make-upu nebo stopy po rtěnce či tvářence na jeho bílém tričku. Takže hezky #bytsamsebou a nánosy líčidel nechat na zimní večírky.

Obujte bílé tenisky

Evergreenem mezi teniskami jsou klasické bílé tenisky Coverse. Pokud vám ale zrovna tato značka nepadla do oka, nebo už takové doma máte, sáhněte po jiné značce. Bílou klasiku má v nabídce snad každá. Vypadají skvěle k džínovému outfitu, můžete v nich do města, na výlet i na procházku po pláži.

Podělte se o inspiraci