loading

Černá a bílá - Základní kameny každého šatníku

Některé módní trendy se mění ze sezóny na sezónu. Jeden rok jsou v módě pastely, další tón v tónu nebo divoké vzory. S černou a bílou je to jinak. Ty jsou evergreeny mezi barvami a jejich kombinace snad nikdy z módy nevyjde...

A jak na black&white outfit?

Je to hračka, černá s bílou jsou univerzální, perfektně se doplňují a další barvy vlastně už ani nejsou potřeba. Jak praví jedno známé rčení – v jednoduchosti je krása.


Bílá košile i černá kabelka jsou navíc základním kamenem skoro každého šatníku. Však se podívejte do toho svého :-) Určitě tam také najdete něco černého nebo bílého. Teď už zbývá se jen poohlédnout po dalším black&white kousku a vytvořit nadčasový outfit, ve kterém se budete cítit sami sebou.

V elegantní černobílé do práce i na rande

Můžete si být jistí, že černobílý outfit bude trendy za všech okolností. Perfektně se hodí jak pro pracovní schůzku, tak na rande a ani při slavností příležitosti nešlápnete vedle. Jde jen o to, abyste jednotlivé kousky spolu dobře sladili.


Minimalistický outfit otevírá prostor pro experimenty, co se týče doplňků. Dámy by ho určitě měly svůj doplnit výraznějšími šperky nebo červenou rtěnkou, pánové by si měli na své zápěstí rozhodně připnout lehce extravagantní hodinky se zajímavými detaily a přes rameno přehodit elegantní koženou pánskou tašku.

Děkujeme Galerii Café Pardubice za krásné fotogenické prostředí a výbornou kávu.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 235 produktů
od kabelky po parfém
x
prvni