Něžná a romantická jako bohyně

"Tak trochu retro, hrstka hippie stylu, něco od indiánů a kapka i z country, velká dávka ženskosti a přirozenosti..." Mohl by to být docela dobře i začátek módní povídky, ale je to vlastně recept na to, jak se dělá BOHO :-)

 

BOHO prostě není něco, co by bylo jasně definované. Je to styl, který umožňuje ženám a dívkám probudit bohyni a vílu v sobě a cítit se svobodně. Naplést si do vlasů copánky, jako když byly holčičky, obléct si pončo a k němu třeba sukni po mamce z osmdesátek. A neřešit, jen žít. A BOHO se žije samo.

Jako diva ze snů

 

Milujete něžnou módu 60. let? Pak se nebojte svou zálibu projevit :-) Boho Chic styl fandí všem holčičím doplňkům, od živých květin ve vlasech, přes třásně, náhrdelníky nebo vesty. Zkuste doplnit outfit Desigual kabelkou, která hraje barvami a veselými motivy, a výsledný WAU efekt je hotový.

Korálky na krk i na ruku

Korálky okolo kotníků, okolo zápěstí i do vlasů. V podstatě všude, kam vás jen napadne. Sáhněte po Troli wrap náramcích, které si namotáte okolo ruky a můžete jich i navléci několik za sebou. Nebo si raději zvolíte indiánský kousek?

Víla mezi slunečnicemi

Inspirujte se jednoduchým návodem, jak odhodit drsnou slupku a probudit svou něžnější stránku. Vraťte se do dětství, kdy jste chtěla být princeznou, vílou nebo tanečnicí, oblečte letní šaty s romantickými motivy, ozdobne se korálky... Vždyť je tak snadné být sama sebou.

 

Nebojte se do svého šatníku zařadit dlouhé a romantické sukně nebo šaty. Čím delší, tím lepší. Když zafouká, budou vám bohémsky vlát ve větru a při chůzi si je můžete elefantně přidržovat.

Trochu divoženka, trochu indiánka

 

Sestry Olsenovy, Blake Lively, Alessandra Ambrosio nebo Sienna Miller... Módní ikony, které se našly v Boho stylu jsou jasným důkazem toho, že jako bohyně se ženy cítí prostě nejlépe. Najděte si svou vlastní podobu Boho Chic, protože i vy jste hvězda s duší divoženky a sdrcem indiánky.

Krásná. Taková jste. A je jedno, jestli máte větší nos, jestli vám trochu odstávají uši nebo se už nevejdete do velikosti S. V Boho stylu se budete cítit dobře v každé velikosti. Snado vám pomůže schovat případné nedostatky a podtrhnout přednosti. Tak dobře, že se snadno stanete divou ze snů svého vyvoleného.

Podělte se o inspiraci