Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  info@vivantis.cz | 468 006 315

Jak zazářit ve světě business?

 

 

Business svět je plný mužů v oblecích a tak ženy, které jim chtěly být rovnocennými partnery, vždy raději volily strohé kostýmky v pánském stylu. Je na čase odpoutat se od přísného diktátu a i v prostředí škrobených kravaťáků dát najevo, že jsi ženou každým coulem a nestydíš se za to.

 

V módě a businessu se inspirují lidmi i světem kolem sebe...

Rafinovaně ženská

 

Vždy jsem na jednání nebo na obchodní oběd s klientem volila kostýmek v černé nebo tmavě modré, do kterého jsem oblékla košili nebo jednoduchý, nejlépe jednobarevný top. V šatech jsem se cítila moc příjemně a žensky, přirozeně a uvolněně, prostě sama sebou. Změna outfitu nezapůsobila pozitivně jen na mě, ale také na moje okolí.

Bez slunečních brýlí neudělám ani krok

Jedním z nepostradatelných kousků jsou pro mě sluneční brýle. Jsou nejen doplňkem outfitu, ale také takovou pomyslnou clonou před okolním světem. Schovám za ně všechny emoce, které se ve světě businessu nenosí. A na konci náročného pracovního dne si rozpustím celý den perfektně sepnuté vlasy a brýle použiji třeba jako čelenku.

Najdete se v business stylu?

 

Jsem žena ve světě mužů. Svým chováním i oblečením ukazuji, kdo jsem. Ráda potrhuji svou ženskou stránku, vkusně, ale rafinovaně využívám svých ženských zbraní a šikovně skrývám svoje nedostatky. Vše, co si obleču na sebe, mi dodává pocit jistoty a sebevědomí. Ve správně vybraném oblečení se cítím jistě a sama sebou.

 

Business styl není jen oblečení, je to pro mě svým způsobem brnění, které mi pomáhá zvládnout drsné prostředí plné adrenalinu. Není to nic pro křehké květinky, je to svět sebevědomých mužů a nepřekonatelných žen. A já se v něm cítím jako ryba ve vodě.

Podělte se o inspiraci