Znáte to sami. Jarní úklid je nic moc zábava, ale udělat se musí. A my jsme zrovna až po uši v inventuře. Na vaše objednávky nezapomeneme, jen je odešleme nejdříve 1. 3. 2018. Děkujeme za pochopení. 

loading

Být sám sebou

„Být tak hubená jako Kate Moss, vysoká jako Adriana Sklenaříková a krásná jako Vica Kerekes…“ Podobné myšlenky se honí hlavou většině z nás, když prohlížíme módní časopisy. Proč se ale stylizovat do módních ikon a chtít je kopírovat?

fashion story Honza a Alice

#bytsamsebou

Vždyť ve světě, kde můžete být kýmkoli,
je krásné #bytsamsebou.

Najít to pravé, co vám sedne a v čem se budete cítit dobře, je jednoduché. Stačí jen vědět, kam zajít. Na vivantis.cz najdete pravidelnou dávku inspirace a vše od hlavy až k patě, od kabelky po parfém, od řasenky po botičky vše pečlivě rozdělené podle příležitostí a stylů.

Business Alice u okna

#bytsamsebou

Honza maluje v prirode

Fashion story

Zároveň vám každé 2 týdny nabídneme novou Fashion story s jedním z nás/vás. Protože nás baví ukazovat módní kousky na lidech, jako jsme my všichni. Do prvních Fashion stories jsme vzali lidi z Vivantisu, u kterých jsme se zaměřili na to, jací jsou, když jsou sami sebou, a na jejich sny. Více najdete na stránce sNový den.

Být sám sebou je pro Miloše snadné. Buďte sami sebou i Vy.

Příležitost

Do práce? Do parku s přáteli? Běhat nebo k vodě? Život je plný příležitostí a my vám pomůžeme, abyste si je mohli maximálně užít v padnoucích kouscích na sebe a zůstávat přitom sami sebou.

Styl

Každý máme spoustu životních rolí, do kterých se denně převlíkáme. Business lady je zároveň správnou mámou, která si jde občas zaběhat. A abyste byli v každé své roli zároveň ve své kůži, máme pro vás inspiraci v podobě stylů.

Sledujte hashtag #bytsamsebou
na instagramu a najděte si nás i na facebooku.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 580 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni