Vše máme skladem, garantujeme doručení do Vánoc! Navíc máte na vrácení zboží 1 rok a dopravu s odloženou platbou zdarma.

loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Čištín
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Barva
+ -

Osazení
+-

Povrchová úprava
+-

Vymazat

Čištín

Šperky ryze české výroby – Čištín

Hledáte-li českou značku šperků s dlouholetou tradicí, můžete se obrátit na Čištín. Rodinná značka se zabývá výrobou šperků již od roku 1993. Ve svém portfoliu přináší rozmanitou nabídku překrásných šperků zejména ve zlatém a stříbrném provedení.

Za pozornost stojí zejména způsob výroby, který spočívá ve vakuové technologii pro odlévání do ztraceného vosku. Jakmile je vyroben kovový model, zapéká se v silikonové formě. Ta se následně rozřízne, kov se vyjme a do prostoru se nalije horký vosk. Takto vzniká voskový odlitek, který se poté ve vakuu zalije do sádry a nakonec vypálí. Do sádry se nalije roztavený kov a produkt je hotový.

Značka se zaměřuje především na náušnice, které jsou osazeny broušenými syntetickými a přírodními kameny. Každý model je jedinečný, stejně jako vy.

Zvolené filtry:
Čištín×

+-Filtr

10 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Čištín – šperky vyrobeny s láskou

České šperky rozhodně patří k těm nejkrásnějším. Rodinná značka Čištín vyrábí překrásné a precizně zpracované náušnice, jež ozdobí každou ženu. Působí na trhu od roku 1993 a zaměřuje se převážně na zlaté a stříbrné šperky, které zdobí broušené syntetické či přírodní kameny.

Šperky Čištín jsou vyráběny vakuovou technologií pro odlévání do ztraceného vosku. Celé to funguje tak, že se nejprve vyrobí kovový model, jenž se zapéká do silikonové formy. Ta se následně rozřízne a kovový odlitek je vyjmut. Do „díry“ se nalije horký vosk a tím vznikne voskový model. Ten se zalije do sádry, a jakmile se vypálí, do sádry je nalit roztavený kov. Následuje úprava šperku a osazení kameny.

Náušnice Čištín jsou velmi precizní, s láskou vyrobené a stanou se tak dokonalou ozdobou každé ženy. Značka přináší výjimečné šperky za příjemné ceny. Nechte se okouzlit.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni