loading

 

Připravte se na svátek svatého Valentýna. Inspirujte se našimi valentýnskými tipy, které jsou sázkou na jistotu a potěší každou ženu.

Romantické dárky z lásky řeknou víc jak tisíc slov...

Valentýnské dárky pro ženy

 

1. Srdce na správném místě

Můžete darovat cokoli, ale jedno je jisté. Náhrdelník se srdcem nikdy nezklame. Proč? Je to drobnost, kterou máme stále u sebe a připomíná nám toho, kdo nás má rád. A srdce k Valentýnu prostě patří, ať si říká, kdo chce, co chce. :)

Dámské valentýnské dárky

 

2. Romantická vůně

Parfém má magickou moc. Dokáže ovlivnit náladu, zaujmout okolí i vyjádřit pocity. Vůně plná lásky se hodí jak pro zamilované, tak pro ty, kteří svou pravou lásku teprve hledají. 

Valentýnské dárky pro ženy

 

4. Čas na lásku

Něžné hodinky s romantickými detaily jako jsou srdíčka a třpytivé kamínky skvěle doladí váš valentýnský outfit. A když se váš Valentýn praští přes kapsu, tak jsou i skvělým dárkem, kterým vás zaručeně potěší.

 

5. Červená kabelka

Jestli hledáte dárek, se kterým nikdy, ale opravdu nikdy nešlápnete vedle, pak je to kabelka. Červené kabelky jsou navíc nadčasovou záležitostí, která nevychází z módy, a tak vaší partnerce určitě chvilku vydrží. A když dovnitř do kabelky schováte čokoládu, nebudete mít mezi ostatními muži konkurenci.

 

6. Až se rozhodnete

Svátek zamilovaných se může stát ideální chvílí pro důležitá žívotní rozhodnutí. Požádáte-li ji o ruku v tento den a navíc s krásným prstýnkem, určitě řekne: "Ano." Pokud zatím nepřišla ta pravá chvíle, nevadí. Prsten potěší vždycky, i když není zásnubní. 

 

8. Třpytivý klenot na zápěstí

Je potřeba si říct, že všechny ženy jsou tak trochu straky. :-) Když zahlídnou, jak se někde něco třpytí, musí to mít. Sestavte jí vlastní originální šperk pomocí dropsů. Tento náramek má velkou výhodu, že dropsy lze postupně dokupovat. Máte tak na pár dalších "Valentýnů" dárek vymyšlený. Přidejte třeba kamínek za každý rok, co jste spolu...

 

9. Namažte ji s láskou :)

Masážní svíčky jsou velkým hitem. Svíčku zapálíte a chvilku necháte hořet. Už jen ta opojná vůně navodí romantickou náladu. Ze svíčky se uvolňuje vonný olej, který si lehce nakapete do dlaní a roztíráte partnerce po zádech... No znáte lepší rituál na svátek všech zamilovaných než romantickou masáž?

 

10. Vaše intimní tajemství

Na zpestření vašeho intimního života je vždycky vhodná doba. Taková hračka může být víc, než se může na první pohled zdát. Vaše společné tajemství, které vám umožní zase o něco lépe poznat jeden druhého. Objevujte spolu nové rozměry rozkoše a Valentýnská noc rozhodně neskončí večeří... 

 

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 282 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni