loading

Vánoce jsou již za dveřmi a vy stále pro něj nemáte vánoční dárek? Určitě už nyní přemýšlí o tom, co jste si připravila za překvapení. Nebo možná naznačil, co by si přál, a čeká, zda jste to zaregistrovala. Ať už tak nebo tak, vybrali jsme pro vás TOP 10 nejoblíbenějších dárků letošních Vánoc, se kterými u něj 100% zabodujete

 

Bez parfému by to nebyly Vánoce

Muži rádi pěkně voní. Ale jít si parfém vybrat, koupit? To už není jejich parketa. Tak to udělejte za něj, bude mít radost. A když parfém, tak jedině Hugo Boss.

 

Aby věděl, kdy je čas jít z práce domů

Hodinky dělají muže, na tom se shodneme. Nyní zbývá vyřešit jediný problém - které by si asi tak vybral? Určitě by kladl důraz na precizní technické zpracování a zajímavé detaily. Možná by si vybral ty s mapou světa na ciferníku ...

 

Stavební kámen jeho šatníku

Pásek je nenápadný základní kámen každého pánského šatníku. Není tak na očích, ale je potřebný. Určitě by měl být kožený, aby něco vydržel, a ideálně černý, aby se dobře kombinoval.

 

Pánská taška nebo batoh?

Takzvanou pánskou taškou muže nepotěšíte. J Ale napěchované kapsy také nejsou zrovna estetická záležitost. Zbývá jediné řešení - stylový street batůžek, který se bude hodit do města i na výlet.

 

Až vyrazí na trénink

Chlap jde na výkon. A na maximum. Chce vidět výsledky. Až půjde příště běhat, na crossfit nebo jen tak do posilovny, určitě ocení fitness náramek, který mu změří naběhané kroky i uplávané tempa.

 

Chlapácky náramek

Muži si na šperky až tak nepotrpí. A když už, tak dávají přednost takovým tím "chlapáckym", méně zdobeným, ale o to sofistikovanějším. Kombinací kůže a chirurgické oceli se určitě trefíte.

 

Šedé tričko nesmí chybět

Ptáte se, proč šedé tričko? Protože triček není nikdy dost. Protože se snadno sladí s dalšími barvami. A hlavně protože mu tato neutrální nenápadná barva neuvěřitelně sluší.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
prvni