loading

Dárky pro ženy

Ještě pořád jste nepřišli na to, jakým dárkem ji letos pod stromečkem překvapíte? Nebo už máte nějakou představu, ale nemůžete se rozhodnout, která varianta by se jí líbila ze všech nejvíc? Přejete si, aby byla z dárku opravdu nadšená? Tak se pojďte inspirovat naší TOP 10. Vybrali jsme pro vás dárky, za které vás bude milovat (ještě víc).

 

Bez kabelky by to nešlo

Kabelku prostě potřebuje. Potřebuji ji každý den a ideálně každý den jinou. Musí ji přeci sladit se svým outfitem. Ale jakou barvu vaše drahá polovička nosí nejčastěji? Nejste si jistí? Naše rada zní: Kvalitní černou kabelkou se určitě trefíte.

 

 

 

Třpytivý klenot na zápěstí

Je třeba si říci, že všechny ženy jsou tak trochu straky :) Když spatří, jak se někde něco třpytí, musí to mít. Pokud se to blýskají krystaly Swarovski a ještě navíc na ciferníku hodinek, je jasné, že takový dárek bude trefa do černého.

 

 

Aby se jí peníze držely

Je dokázané, že červená barva při výběru peněženky vyhrává na plné čáře. Jak to? Rozhodně za tím nehledejte módní trend. O červených peněženkách se říká, že k sobě přitahují peníze. Myslíte si, že je to pověra? Za zkoušku to rozhodně stojí… A při nejmenším působí luxusně :)

 

Svíčka pro pohodovou atmosféru

Svíčka je zaručeným receptem na pohodovou domácí atmosféru. V zimě to platí obzvlášť. Pokud nevíte, jakou vybrat, vsaďte na Yankee Candle. Vydrží hořet až 150 hodin a navíc každá žena ví, že Yankee Candle není jen svíčka, je to láska.

 

Náramek, který dodá energii

Šperk potěší každou ženu. Když se navíc propojí s osobním odkazem, bude si ho cenit dvakrát tolik. Náramek se stromem života, symbolem energie, ji bude nejen zdobit, ale dodá i vnitřní sílu.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
prvni