Hodinky Wotchi

Den zdraví s Wotchi: Objevte trenéra, který vás nezklame

Změnit životní styl ze sedavého na aktivní je pěkná fuška. Nejste na to ale sami. S hodinkami Wotchi na zápěstí připnete spolehlivého trenéra, který nikdy nespí, podporuje vás každou svojí funkcí a pokud náhodou zakopnete, spadnout vás rozhodně nenechá. Objevte s hodinkami Wotchi kouzlo aktivního životního stylu a protáhněte Světový den zdraví klidně na celý rok!

Jaro je čas obnovy a nového života. Možná právě proto byl Světový den zdraví stanoven na 7.4, kdy už nikdo nemůže popřít, že na zemi přebírá žezlo sluníčko a nová energie (alespoň na severní polokouli). Datum je shodné se vznikem Světové zdravotnické organizace (WHO), která bojuje proti nemocem od rakoviny po malárii a zaměřuje se především na prevenci. Česká republika se po bok WHO zapojuje pravidelně a my jsme se letos rozhodli nezůstat pozadu.  

Co musíte vědět o hodinkách Wotchi

Nejmodernější funkce, skvělá cena a schopnost sedět každému vašemu outfitu – to jsou první tři věci, které si zamilujete na hodinkách Wotchi. Ve výčtu výhod ale rozhodně nekončíme. S fitness náramky a smartwatch Wotchi strávíte více dní v pohybu, získáte spoustu informací o své srdeční aktivitě, spánku i celkové pohodě – a navíc vás to ještě bude bavit. Oslavte Světový den zdraví jaksepatří a přijďte s námi na chuť aktivnímu životnímu stylu! Abychom jen nemlátili prázdnou slámu, představme si konkrétně, kde všude hodinky a fitness náramky Wotchi využijete.
 

Sledujete veškeré fyzické aktivity

Ať už je to ranní rozcvička nebo jen pár kroků navíc, hodinky a fitness náramky Wotchi sledují všechno. Snadno s nimi zjistíte, jestli se hýbete dostatečně a rovněž kolik jste spálili kalorií. Začínáte zlehka nebo jste cvičící profík? Wotchi jsou pro každého. Nastavíte si s nimi tréninkový plán na míru vaší fyzičce, času i chuti cvičit.

Máte přehled o své srdeční aktivitě

Citlivé senzory v chytrých hodinkách Wotchi monitorují vaše srdíčko během celého dne. Nejsou sice zdravotnickým zařízením, poskytují ale o zdraví vašeho srdce velmi cenné informace. 

Monitorujete spánek

Budíte se v průběhu noci nebo máte problémy s usínáním? Hodinky Wotchi to zjistí. Nabídnou vám ucelený pohled na kvalitu a délku vašeho spánku, analyzují také jeho strukturu a pomohou vám zlepšit vaše noční návyky.

Lépe zvládáte stres

S hodinkami Wotchi máte přehled také o tom, když vám kolega zvedne tlak nebo jste nervózní před důležitou schůzkou. Upozorní vás totiž, když se vaše hladina stresu povážlivě zvýší a pomohou vám zvládat stresové situace v reálném čase.

Wotchi

Nejprodávanější modely Wotchi

Wotchi DM70

Jste fanoušci klasického kulatého ciferníku? Model Wotchi DM70 je pro vás to pravé! Kulatý ciferník se skvěle nosí, a přitom zachovává plnou kvalitu jasu, ultra široké pozorovací úhly a precizní provedení barev.

Wotchi DM10

Svěřte se hodinkám s nepřekonatelnou úhlopříčkou 5,3 cm a vsaďte na Wotchi DM10. Zaujme vás stylový vzhled, ale především ultra jemné rozlišení ciferníku, široké pozorovací úhly a skvělá čitelnost za jakýchkoliv světelných podmínek.

Wotchi DM55

Ideální volba pro outdoorové nadšence a dobrodruhy – odolné hodinky Wotchi DM55 vynikají ciferníkem s perfektním jasem, precizními barvami, širokými úhly a čitelností i za složitých venkovních podmínek.

Wotchi D32

Hledáte nového parťáka vašich dětí? Vsaďte na Wotchi D32! Hodinky Wotchi D32 jsou odolné, vynikají dlouhou výdrží baterie a díky spojení s vlastní sim kartou budete mít o svých ratolestech neustále přehled.

Protáhněte si Světový den zdraví s hodinkami Wotchi klidně na všech 365 dní v roce! Hodinky Wotchi sice nejsou zdravotnickým prostředkem, pro vaše zdraví ale udělají mnoho. Objevte chytré hodinky pro muže, ženy i děti, nepřehlédněte široký výběr náhradních řemínků a zamilujte si s hodinkami Wotchi každý den v pohybu – váš nový životní styl. 

Smartwatch DM10 – Silver - Khaki
-13 %
Wotchi
Smartwatch DM10 – Silver - Khaki
do 22.4. u vás
AMOLED Smartwatch DM70 – Silver - Pink
Výhodné
Wotchi
AMOLED Smartwatch DM70 – Silver - Pink
do 22.4. u vás
AMOLED Smartwatch WD50BK - Black
-8 %
Wotchi
AMOLED Smartwatch WD50BK - Black
do 22.4. u vás
Smartwatch W02B - Black
-25 %Výprodej
Wotchi
Smartwatch W02B - Black
do 22.4. u vás
Fitness náramek W13P
-56 %
Wotchi
Fitness náramek W13P
do 22.4. u vás
Smartwatch W02P - Pink
Doprava zdarma-24 %
Wotchi
Smartwatch W02P - Pink
do 22.4. u vás
Všechny hodinky Wotchi