Letošní léto je jako stvořené pro objevování krásných a neotřelých míst po České republice. A že jich tu máme :-)  Ať už se vydáte do hor, k vodě, nebo za památkami do našich malebných měst, je to ideální čas na oživení vašeho šatníku. Parádu přeci nemusíme dělat pouze v zahraničí, ne? :-)

 

 

 

Pohodlí je důležité za každé situace, a co teprve, když se vydáte na pořádnou túru. Základem jsou pevné a vzdušné tenisky. Nikdo přeci nechce, aby mu bolest nohou kazila zážitek z výletu. Pak už se jen podle počasí stačí rozhodnout pro tílko se šortkami, nebo trendy teplákovku. Pokud si nebudete jisti, jak moc vás na cestách bude sluníčko doprovázet, mikču včetně stylové kšiltovky si tak můžete sbalit pro jistotu s sebou. Celý outfit doladíte designovým batůžkem a můžete vyrazit. :-)

 

Líbí se vám naše nová inspirace? Budeme rádi, když ji budete sdílet se svými přáteli.

 

TIP:   Jelikož jsme z Chrudimi, přinášíme vám několik tipů, kam u nás vyrazit na výlet. Můžete si tu udělat procházku po historickém centru, navštívit věhlasné Muzeum loutkářských kultur, Muzeum barokních soch a zastavit se na oběd a zákusek v některých z našich krásných restaurací a kaváren. V nedalekých Slatiňanech doporučujeme navštívit zdejší státní zámekzámecké zahradyhřebčín a Interaktivní muzeum Švýcárna. Odtud je to přilehlými stezkami už jen kousek k lanovému parku, rozhledně Báře a Kočičímu hrádku, který je velmi oblíbený zejména malými návštěvníky.

 

A pokud máte rádi delší procházky, nebo se chcete vydat na cyklovýlet, najdete zde spoustu turistických tras, které vás zavedou do dalších nádherných koutů našeho okresu. Například Přírodní rezervace Strádovské Peklo v údolí Chrudimky Mlýn Skály a nedaleký penzion Kůlna, nebo zámecký areál v Chrasti u Chrudimi.