loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Enni Marco
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Barva
+ -

Vymazat

Enni Marco

ENNI MARCO je specializovaná značka prvotřídních brýlových obrub a slunečních brýlí. Existuje již 16 let a za tu dobu si v očních optikách po celém světě našla více než 4 milióny spokojených zákazníků.

Sluneční brýle Enni Marco se rodí v provincii Belluno v severní Itálii, jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a na jejich designu a provedení pracují špičkoví odborníci z oboru. Sluneční brýle Enni Marco – to je jistota že nosíte totéž, co se právě teď nosí v Miláně, Paříži, New Yorku i v Dubaji.

Sluneční brýle ENNI MARCO navíc zajišťují tu nejlepší možnou ochranu očí před viditelným i neviditelným slunečním zářením, a to díky polykarbonátovým čočkám Intercast, které splňují tu nejpřísnější evropskou normu EN ISO 12312-1:2013. Málokteré sluneční brýle na našem trhu se mohou pochlubit úspěšným absolvováním testů podle této normy. Sluneční brýle ENNI MARCO prošly v souladu s EN ISO 12312-1:2013 náročnými testy a dne 13.5.2014 získaly ATEST od Italského Institutu pro certifikaci optických produktů.

Ve slunečních brýlích ENNI MARCO máte zajištěnou 100% ochranu Vašich očí! Budete v nich skvěle vypadat a dobře vidět!

Zvolené filtry:
Enni Marco×

+-Filtr

1 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Enni Marco je italská značka, která se zrodila v provincii Belluno v severní Itálii. Specializuje se na výrobu prvotřídních brýlových obrub a slunečních brýlí. Na trhu funguje již více než 16 let a za tu dobu si našla v očních optikách po celém světě více než 4 miliony spokojených zákazníků. Italové jsou vyhlášeni tím, že si potrpí na kvalitu a design, proto jsou sluneční brýle Enni Marco zárukou, že nosíte totéž, co je právě teď módní v Miláně, Paříži, New Yorku a Dubaji. V nabídce je nespočet nejrůznějších modelů, které poskytují výběr z mnoha tvarů a barev, aby dokonale padly na každý obličej. Samozřejmostí je použití těch co nejkvalitnějších materiálů. Díky polykarbonátovým čočkám Intercast, které splňují nejpřísnější evropské normy, poskytují sluneční brýle Enni Marco tu nejlepší možnou ochranu před viditelnými i neviditelným slunečním zářením. Jen málokteré brýle se na našem trhu mohou těmito parametry pochlubit. Brýle navíc získaly Atest od Italského Institutu pro certifikaci optických produktů. Brýle Enni Marco tedy spojují kvalitu, 100% ochranu očí a slušivý design. Italská elegance, luxus a nadčasovost osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni