Food therapy by Denisa

Vaření a móda se možná zdají jako zcela rozdílné světy, ale přitom mají hodně společného. Podléhají trendům, vždy se musí něčím okořenit a velkou roli v nich hrají barvy a ingredience. Dá se říci, že i my pro vás připravujeme každý týden menu s těmi nejrůznějšími módními kousky, kosmetikou, parfémy a doplňky. 

Denisa dokázala s přehledem propojit naši “kuchyni“ s tou opravdovou. Má svůj blog o zdravém vaření s názvem Food therapy by Denisa a aktivně působí jako influencerka na Instagramu a Facebooku. V neposlední řadě je účastnicí soutěže MasterChef a doslova se provařila mezi top 16 kuchařů.

Gucci By Gucci - EDP
Gucci
Gucci By Gucci - EDP
momentálně nedostupné
Třpytivý náramek Emozioni Innocence EB069
Hot Diamonds
Třpytivý náramek Emozioni Innocence EB069
do 5.12. u vás

Když se vaření stane vášní

Rande jsme si s ní dali v jejím oblíbeném podniku Forky´s v Brně, kde se ráda zastaví na oběd nebo na něco rychlého s sebou. Jídlo se zde připravuje z čistě rostlinných surovin, což Denise plně vyhovuje, protože už je nějaký ten pátek vegetariánkou.

A jak se vůbec dostala k vaření? „Vztah k vaření jsem nikdy neměla a ani jsem k tomu netíhla. Na stravu jsem dříve až tak nehleděla. Až když se stalo to, co se stalo a já skončila na onkologii, zamyslela jsem se nad tím, že musím začít jíst a žít jinak. Hledala jsem na internetu co jíst, studovala recepty a vařila. Sem tam jsem něco přidala na Instagram a lidé mi začali psát o recept,“ říká Denisa. A tak se rozhodla založit blog, kam každý týden přidávala recept a článek ze svého života.

Kopřiva - výtažek z kopřivy dvoudomé 1000 ml
EkoMedica Czech
Kopřiva - výtažek z kopřivy dvoudomé 1000 ml
do 5.12. u vás

Mnoho nových výzev


Receptů a zkušeností přibývalo a chuť zkusit něco nového také. Proto se Denisa rozhodla přihlásit do soutěže MastreChef. Úspěšně prošla castingem a nyní vaří před statisíci diváků u televizních obrazovek.

„Je to pro mě obrovská zkušenost, která mě posouvá dál, a proto jsem do toho šla. Naučila jsem se spoustu nových věcí. I když nevařím maso a nepracuji s ním, jsem ráda, že jsem si i to mohla vyzkoušet." Na otázku, zda je nervózní, Denisa odpověděla: „Jsem a budu nervózní, protože ve mně porota vyvolává velký respekt. Přeci jen vaříme před kuchařskou špičkou. Je velmi těžké předvést to nejlepší, když vás tlačí časový limit a čeká vás hodnocení jako ve škole.“

 

Řasenka pro ultra objem MEGA Volume Collagene 24H 9 ml
Výhodné
L´Oréal Paris
Řasenka pro ultra objem MEGA Volume Collagene 24H 9 ml
do 5.12. u vás
1881 Women - EDT
BestsellerVýhodné
Cerruti
1881 Women - EDT
do 5.12. u vás


Už teď jí soutěž pomohla dostat se tam, kam chtěla a je jí velmi vděčná. Díky nabídkám na různé spolupráce, které přišly, se už nebude muset vracet k práci ekonoma, která ji nenaplňovala. ,,Sedět minimálně 8 hodin v kanceláři a pracovat ve stresu mi nic nepřinášelo. Teď dělám to, co mě baví. Chci dál tvoři, pořádat přednášky a workshopy o zdravém stravování,“ dodává Denisa.  

Má ještě jeden velký sen. Ráda by v blízkosti nemocnic otevřela zdravá bistra. Sama si bohužel na vlastní kůži vyzkoušela, že strava v nemocnici je strašná. Zvláště u pacientů, kteří si procházejí náročnou onkologickou léčbou, je dle slov Denisy potřeba, aby tělo dostávalo kvalitní potraviny plné minerálů, vlákniny, vitamínů a mnoho dalšího. Nápad je to skvělý, ale velmi finančně náročný. Snad se jí podaří díky úspěchům, které má, splnit si tenhle sen.   

Oblíbené produkty


Mezi Denčinu oblíbenou pečující kosmetiku patří různé olejíčky od značky Renovality. Vyzdvihla nám hlavně olej ze stromu Moringa. Olej dokáže dodat vláhu pleti, působí aktivně proti vráskám. Aplikovat se může i na pokožku hlavy a na vlasy. Tím se zamezuje tvorbě lupů.

Denisa patří mezi ženy, které mají své osvědčené parfémy a k těm se rády vrací. Vůně střídá v návaznosti na změnu ročního období. V zimě jsou to těžší vůně Gucci Bamboo a Gucci Guilty a v létě jsou to lehčí parfémy, jako je například její stálice Cerruti 1881.

Kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí
S dárkemVýhodné
Collamedic
Kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí
do 5.12. u vás
Kolagenový prášek 5000 mg - 30 sáčků
S dárkemDoprava zdarma
Collamedic
Kolagenový prášek 5000 mg - 30 sáčků
do 5.12. u vás
Kolagenové sérum 50 ml
S dárkemVýhodné
Collamedic
Kolagenové sérum 50 ml
do 5.12. u vás

Průvan nejen v šatníku


Co Denisa a móda? ,,Mně se pořád něco líbí a vždycky budu mít módu ráda. Nějaký čas jsem působila i jako modelka.:-)  Šatník se snažím stavět na kvalitních základních kouscích, které mi vydrží delší dobu,“ dodává Denisa. Ráda si připlatí například za zimní bundu nebo boty, ale už se těmi věcmi tolik neobklopuje. Vždy na jaře a na podzim oblečení protřídí a pošle ho těm, kteří ho potřebují. Outfity, které pro nás Denisa nafotila, byly jako vždy sestaveny přímo na míru. Vyplnili jsme jí i přání, aby obsahovaly pouze kousky z eko kůže, co se slučuje i s filozofií jejího oblíbeného podniku Forky´s.

"Dříve jsem oblečení hodně řešila a za značkové kousky jsem utrácela nemalé částky. Když jsem pak ležela v nemocnici, říkala jsme si, k čemu mi to všechno je? Změnila jsem své hodnoty. Udělala jsem si čistku v hlavě, v šatníku i mezi přáteli. Obklopuji se tím, co mě inspiruje," konstatuje Denisa.

Gucci Bamboo - EDP
Gucci
Gucci Bamboo - EDP
do 5.12. u vás
Ocelový prsten s krystaly Love Rings SNA41
Až -24 %Výhodné
Morellato
Ocelový prsten s krystaly Love Rings SNA41
do 5.12. u vás

Pokud vás nová fashion story o Denise zaujala, budeme rádi za její sdílení na sociálních sítích.