Ty nejkrásnější chvilky v životě

Co si vybavíte, když se řekne léto? Plavková sezóna, zmrzlina, dovolená u moře… A pokud je vám mezi 20 a 40, tak možná se vám s létem pojí i účast na svatbách. Těch je totiž obzvlášť v horkých letních měsících požehnaně.

Ani nás svatební téma nemohlo minout. Závoj ani smoking u nás sice nenajdete, ale svatební hosty dokážeme vyladit na jedničku. A abychom svatební téma představili, jak se patří, vydali jsme se za odbornicemi na slovo vzatými, Veronikami, které v loňském roce spustily projekt Life Moments.

O co se jedná? Budoucí manželé za nimi přijdou, řeknou, v jakém stylu si přejí svou veselku a holky pak sypou návrhy. Zajistí svatební oznámení, dekorace, fotografa, catering, klidně i samotné místo. Nesoustředí se ale jen na přípravy, se vším pomůžou i během svatebního dne. Kdykoliv je něco potřeba zařídit, zorganizovat, stačí se obrátit na dvě stejně oblečené sympatické kamarádky a ony už přijdou s řešením. :-)

Nomade - EDP
BestsellerVýhodné
Chloé
Nomade - EDP
do 4.12. u vás
Dámské náušnice z bílého zlata 231 001 00278 07
S dárkemDoprava zdarma
Brilio
Dámské náušnice z bílého zlata 231 001 00278 07
do 4.12. u vás

Plní jakákoliv přání na potkání

 

Teď si možná říkáte, v čem jsou jiné než svatební agentury? Veroniky mají jedno zásadní krédo – žádnou svatbu nedělají stejnou. Každá musí být svá, od svatebních oznámení až po dekorace. Cokoliv si svatebčané vymyslí, to zrealizují. Life Moments zkrátka neřeší, jestli má být svatba (nebo klidně i narozeninová oslava) v lese nebo na zámku, přizpůsobí se všemu do posledního detailu. Přebarví třeba i lahve s pitím.

Jak to všechno zvládají? Jednoduše. Jedna Verča je organizační jednotkou, druhá tou kreativní. Jedna z kamarádek pracovala jako produkční a protože uměla všechno zařídit a sehnat, obraceli se na ni známí s prosbou o pomoc při svatbě. Druhá polovina tohoto dua zase radši tvoří rukama, lítá hlavou v oblacích a přichází s nevšedními nápady. A navíc na to nejsou samy - jejich společný kamarád Martin vyrobí na cokoliv si vzpomenou - ze dřeva, kovu, od baru až po slavobránu. Líbí se vám dřevěný rustikální styl? Tento „pánský“ bar je jedním z jeho poslední výtvorů.

Zkrátka – holky se perfektně doplňují. V určitých rysech jsou samy sobě protipóly, ale navenek působí jako dvojčata. Dokonce si je lidé i pletou. Ale vlastně je to možná spíš proto, že jsou na svatbách vždy stejně oblečené. :-) A když se zrovna neladí podle tématu veselky? Cítí se samy sebou spíš v džínách, tílku a džínové bundičce.

Goldea The Roman Night - EDP
Bvlgari
Goldea The Roman Night - EDP
do 4.12. u vás
Dámský prsten s krystaly 229 001 00668 07
S dárkemDoprava zdarma-31 %Výprodej
Brilio
Dámský prsten s krystaly 229 001 00668 07
do 4.12. u vás

Skrýš pro nejcennější poklady


Stává se to právě při velkých životních událostech – maminka vám dá snubní prstýnek po prababičce, tchyně řetízek s přívěskem, který se v rodině dědí z generace na generaci. K tomu připočítejte prsten zásnubní, 2 snubní a teď je otázkou kam s nimi? Takové cennosti si zaslouží víc než místo v šuplíku. Mohlo by jim to slušet třeba v uzamykatelné elegantní šperkovnici s několika přihrádkami a šuplíky. Svoje místo si v ní najdou kromě šperků třeba i hodinky.

V čem vyrazit na letní svatbu?

 

Chystáte se v létě na svatbu, ale jen v roli hostů? Organizování a plánování se vás týkat nebude, stačí sladit šaty s drahou polovičkou a vyrazit si užít ten velký den vašich blízkých. Ale i výběr šatů může být někdy oříšek… Určitě je nutné nejprve zkontrolovat, jestli je daný dresscode a podle toho pak vybírat.

Velká část letních svateb se odehrává venku, na čerstvém vzduchu, u vody a v takovém případě není na místě příliš formální oděv. Pro letní měsíce se hodí světlé barvy a třeba i květinové vzory. Pokud patříte mezi méně odvážné, stačí mít drobný vzor třeba jen na kabelce, i ta dokáže váš svatební model parádně osvěžit. K jednoduchých šatům můžete zvolit zajímavé šperky nebo hodinky a perfektní outfit je na světě. A boty? Z vlastní zkušenosti doporučujeme podpatek raději nižší. :-) Přeci jen ve střevíčkách budete trávit celý den, který si určitě chcete užít a cítit se přitom samy sebou.

Miu Miu L’Eau Rosée - EDT
Miu Miu
Miu Miu L’Eau Rosée - EDT
do 4.12. u vás
Cestovní krepovací styler BabyCrimp BAB2151E
Výhodné
BaByliss PRO
Cestovní krepovací styler BabyCrimp BAB2151E
do 4.12. u vás
Pečující olej pro lesk a hebkost vlasů Oil Reflections (Luminous Smoothening Oil) 100 ml
Wella Professionals
Pečující olej pro lesk a hebkost vlasů Oil Reflections (Luminous Smoothening Oil) 100 ml
do 4.12. u vás

Máte ve svém okolí někoho, koho by naše svatební fashion story mohla potěšit? Sdílejte ji se svými přáteli.