Spojuje nás rozum a cit

Tentokrát vás vezmeme na výlet do Libchav, do malé vesničky skoro až na úpatí Orlických hor. Vydali jsme se tam, abychom se v dřevěných srubech, v Apartmánech na vršku, setkali hned s několika inspirativními lidmi, které spojuje Rozum a cit.

Netušíte, o čem je řeč? Tak my vám to prozradíme. :-) Zaujal nás sebepoznávací program pro nezadané, který v loňském roce zrealizovali lektoři z Akademie z Libchav. Proto jsme si jedno úterní dopoledne zajeli popovídat nad šálkem čaje s „mámou“ projektu Idou a jeho účastnicí Danielou.

Dlouhotrvající make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup) 30 ml
BestsellerVýhodnéAkce s kódem
Estée Lauder
Dlouhotrvající make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup) 30 ml
do 4.12. u vás
Ocelový náramek Bracciale BBR35-BBR38
Brosway
Ocelový náramek Bracciale BBR35-BBR38
do 4.12. u vás
Mandlový sprchový krém na citlivou pokožku 200 ml
Weleda
Mandlový sprchový krém na citlivou pokožku 200 ml
do 4.12. u vás

Naučit se být sám sebou

Když se na Danielu podíváte, ani se vám nechce věřit, že tato sympatická mladá paní doma, v Hradci Králové, vychovává dvě náctileté slečny. A kromě nich vlastně ještě spoustu dalších dětí. Daniela je totiž paní učitelka. Možná vás proto nepřekvapí, že se nejvíc cítí sama sebou v jednoduchých šatech. To by k milé paní učitelce přeci sedělo. Ale dřív tomu tak nebylo.

Ptáte se proč? Ačkoliv je paní Daniela krásná žena, sama sobě taková nepřišla. Svou krásu „objevila“ totiž teprve nedávno, během jednoho loňského podzimního víkendu. Ano, hádáte správně. Právě během sebepoznávacího programu Rozum a cit se Daniela po spoustě let začala konečně cítit krásná. Nikdo ji tam nehodnotil, ani nesoudil. Mohla být sama sebou, objevit svou vnitřní krásu. A od té doby ji uvnitř sebe vidí pořád. Možná proto je to patrné i navenek.

Dnes už jí nedělá problém vyrazit v obepnutých šatech, na vysokých podpatcích a s výraznými květinovými doplňky. Právě taková se cítí svá. A jelikož je už všude kolem cítit blížící se konec zimy a začátek nové sezóny, tím spíš jarní barvy a vzory padly Daniele jako ulité.

Boss Femme - EDP
BestsellerVýhodné
Hugo Boss
Boss Femme - EDP
do 4.12. u vás
Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g
Až -23 %Výhodné
Artdeco
Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g
do 4.12. u vás

Kde se vzal projekt Rozum a cit?

Za celým projektem stojí Akademie z Libchav, společnost, která se 10 let specializuje na rozvoj lidí. Jak ale sami lektoři uvádí, po čase koučování úspěšných manažerů si začali uvědomovat, že velká část na jednu stranu "šťastných" lidí je single. A začalo jim vrtat hlavou, jestli by nestálo za to, zkusit se soustředit i na druhou stránku života svých klientů – ne na tu profesní, ale na osobní.

Každý si neseme z dětství nějaké chování, zkušenosti, vzorce a někdy bývá těžké se s nimi vyrovnat. Smířit se sám se sebou, začít se mít rád a umět tak mít rád i někoho dalšího. Projekt Rozum a cit pomůže každému najít to „své téma“, vyrovnat se s ním za pomocí koučů i setkáním s dalšími lidmi, kteří jsou podobně naladěni. A pak třeba najít i svého budoucího partnera.

Rozum a cit jsou totiž dva rovnocenní partneři, kteří jsou zapotřebí v každém vztahu i v každém z nás. Cítíte se spíš citliví nebo rozumní? A dostali jste někdy chuť dát to světu najevo? Zkuste to a sledujte reakce svého okolí. Trička projektu Rozum a cit si můžete koupit přímo u nás.

Jak to vidí paní Daniela

Daniela měla z minulosti velmi dobré zkušenosti s Akademií, a kromě rozvojových programů se chtěla zaměřit právě víc na lidské vztahy. Jako rozvedená maminka dvou dospívajících dcer, která žije bez partnera, chtěla prostě zjistit, jestli je vlastně schopná najít a udržet si kvalitní partnerský vztah. Tyto odpovědi dostala a dostala i spoustu dalších.

Přišla na to, že by vlastně chtěla podporovat druhé, a to nejen ve škole jako paní učitelka, ale že by možná chtěla být sama koučkou. Došlo jí, jak je důležitá vlastní rodina a úcta k rodičům. Díky projektu si dokázala víc uvědomit roli muže a ženy. Během víkendu měla totiž spoustu času na povídání s dalšími účastníky kurzu a díky tomu Daniela dokázala snáz pochopit, jak se třeba v určitých situacích cítí muž, jaká je jeho role.

Boss The Scent For Her - EDP
Až -15 %
Hugo Boss
Boss The Scent For Her - EDP
do 4.12. u vás
Pozlacené ocelové lanko 0802-02
Boccia Titanium
Pozlacené ocelové lanko 0802-02
do 4.12. u vás

Report z podhorských dřevěných apartmánů

Focení s paní Danielou byl pro nás všechny moc příjemný zážitek. Nejen, že stačila pózovat našemu fotografovi, perfektně u toho vypadat, usmívat se jako hollywoodská hvězda, bavit se s námi, odpovídat na všechny naše všetečné dotazy, ale ještě na nás stačila přenášet svou pozitivní energii.

A svoji roli sehrál taky fakt, že jsme mohli fotit v krásném areálu Apartmánů na vršku, užívat si útulné prostředí dřevěných srubů, zároveň i poslední zbytky sněhu a první náznaky jara. :-)