loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Funstorm
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Barva
+ -

Velikost
+-

Typ zapínání
+-

Vymazat

Funstorm

Historie této české značky sahá až do roku 1990, kdy mladí lidé začali pomalu objevovat krásy boardridingu. Snowboarding a skateboarding byly v plenkách, ale o to více získávaly na popularitě. Bohužel neexistovaly žádné skateshopy a sehnat kvalitní oblečení byl velký problém. Ten se rozhodla napravit skupina nadšenců založením značky STORM. První kousky se dostaly do obchodu v roce 1994, od té doby se sortiment rozšířil, značka získala na popularitě a stala se nedílnou součástí české boardové scény. V roce 1999 přišla expanze na evropské trhy a nutnost změny názvu značky. Díky dlouholetému mottu "HAVE FUN" se ze STORMU stal FUNSTORM. Značka FUNSTORM již dávno není jen o sportovním oblečení, sortiment se rozšířil i o doplňky - v nabídce jsou stylové kšiltovky, čepice, peněženky nebo opasky. HAVE FUN WITH FUNSTORM!

Zvolené filtry:
Funstorm×

+-Filtr

24 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Funstorm – boardová značka

V roce 1990, kdy značka vznikla, vůbec nebylo jednoduché sehnat snowboardy a skateboardy, natož odpovídající vybavení a oblečení. Pár nadšenců se tehdy rozhodlo společně založit značku, kterou v té době nazvali Storm. V roce 1999 ji přejmenovali na Funstorm, kvůli expanzi na evropský trh. Značka svou nabídkou už od počátku oslovila velkou skupinu přívrženců boardových sportů a stala se tak nedílnou součástí české snow a skate scény.

Nabídka značky Funstorm

Zákazníci byli nadšení, že mají konečně kde kupovat sportovní vybavení tohoto typu. Značka nabídla propracované technické detaily, kvalitní materiály a skvělý design. V současné době Funstorm už není jen o sportovním oblečení, jako jsou mikiny Funstorm, kalhoty Funstorm, bundy Funstorm, ale také o mnoha doplňcích, jako jsou například kšiltovky Funstorm, čepice, peněženky, nebo pásky. Vše brandováno Funstorm, protože Funstorm to je radost. Užijte si jízdu naplno! Have fun!

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni