loading

Polar RCX5 Red

Kód produktu: hPR097

Polar RCX5 RedS dárkem

  Dostupnost:do 18.11. u vás
  Cena:7 590 Kč

  Přidat do inspirace

  • Skládací taška zdarma
  • Doprava ZDARMA×Doprava ZDARMA

   Při objednávce nad 2 000 Kč doručení ZDARMA

   8 způsobů dopravy

   Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  • Certifikát
  • Zdarma 3 roky záruky. Lhůta na vrácení 1 rok ×

   3 roky záruky
   Abyste se nemuseli o své hodinky bát, prodloužili jsme záruční dobu ze 2 let na 3!

   1 rok na vrácení zboží bez udání důvodu
   Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 1 roku od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

  PolarRCX5 Red7590.00000out_of_stock

  Popis:

  Hodinky mají indikátor slabé baterie a uživatelsky vyměnitelná baterie. Ovládacími jazyky jsou: angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, italština, finština, švédština

  Balení obsahuje: Sporttester Polar RCX5, hrudní pás Polar WearLink®+ Hybrid pro snímání tepové frekvence (obvod hrudníku do 130 cm), USB Interface Polar Datalink, uživatelská příručka

  Tréninkové funkce: automatické nastavení zóny TF dle věku (tepy za min. / % max.TF), energetický výdej® - spálené kalorie + procento tuků, optimalizace zátěžových zón, Polar OwnCode® (5kHz/2,4 GHz W.I.N.D.) - kódovaný přenos, průměr a maximum TF v každém úseku, průměr, maximum a minimum TF celého záznamu, ruční nastavení zóny (tepy za min. / % max.TF), tepová frekvence (% maxima TF)
  test kondice (vlastní Index), TFmax (dle testu kondice), TFmax (podle věku), zátěžové zóny, zóny TF se zvukovým a vizuálním alarmem překročení limitů

  Záznamové funkce: 99 záznamů, celkem, týdenní součty, volná kapacita paměti, záznamový interval: 1s, 2s, 5s, 15s, 60s, automatické mezičasy (dle nastavené vzdálenosti), grafické označení zátěžové zóny

  Běžecké funkce: při dokoupení nožního snímače s3/s3+ lze sledovat i tyto funkce: běžecký index, frekvence kroku (okamžitá, průměrná a maximální), průměrná délka kroku, rychlost / tempo - okamžité, průměrné a maximální, vodič podle tempa, vzdálenost (v úseku, v záznamu, celkem), zóny dle rychlosti/tempa (s vizuálním a zvukovým alarmem)

  Ostatní funkce: Uživatelsky nastavitelný displej - všechny řádky, heart touch (aktivace přiblížením hodinek k vysílači), intervalový trénink (řízený dle TF, tempa či vzdálenosti), počet úseků (mezičasů) = 99, sortovní profily, ikazatel zóny, uživatelsky nastavitelný displej - všechny řádky, zámek zóny, zvětšení údajů na displeji

  Cyklo funkce: při dokoupení snímače rychlosti CS W.I.N.D. získáte tyto funkce:  autostart / autostop, interval podle vzdálenosti, nastavení kola - pro 3 bicykly, rychlost / tempo (okamžité, průměrné a maximální), ukazatel rychlosti, vodič podle tempa, vzdálenost(v úseku, v záznamu, celkem), zóny dle rychlosti/tempa (s vizuálním a zvukovým alarmem)
  Při dokoupení i snímače kadence Vám může zobrazovat RCX5 i okamžitou, průměrnou či maximální kadenci.

  Funkce GPS: za pomocí GPS podu, který není součástí balení, lze sledovat i tyto funkce: běžecký index, interval podle vzdálenosti, rychlost / Tempo - okamžité, průměrné a maximální, sledování absolvované trasy - přes www.polarpersonaltrainer.com, ukazatel rychlosti, vodič podle tempa, vzdálenost (v úseku, v záznamu, celkem)

  Spojení s PC: lze pomocí Polar DataLink (je součástí balení), který je kompatibilní s operačními systémy Mac, s PC i s polarpersonaltrainer.com

  Poznámka:

  Hodinky jsou dodávány s originální krabičkou Polar.

  Značka:

  Polar

  Hodinářský slovník

  Parametry

  Záruka :3 roky (2 + 1 ZDARMA)
  Typ strojku ?Typ strojkuAutomat - natahování hodinek pohybem ruky.
  Citizen EcoDrive - revoluční systém solárního napájení (již žádné výměny baterií).
  Fossil Twist - hodinky jsou osazeny dvěma strojky. Vteřinovou ručku pohání automat, hodinová ručka s minutovou jsou poháněny quartzovým strojkem.
  Natahovací - natahování hodinek otáčením korunky.
  Quartz – baterie - elektronický strojek napájený baterií.
  Quartz - solární napájení - elektronický strojek napájený světelnou energií.
  Seiko kinetic - automatu podobný systém napájení, ale část energie je ukládána do záložního zdroje, čímž je zaručena delší rezerva chodu.

  Více informací o strojcích naleznete v hodinářském slovníku.
  :
  Quartz - baterie
  Pouzdro :plast
  Řemínek :plast
  Barva řemínku/tahu :červená
  Sklo ?Sklo Antireflexní sklo - Sklo ošetřené proti tvorbě odlesků. Ciferník je tak dobře čitelný i za přímého svitu.
  Hardlex - Tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction).
  Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
  Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
  Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.
  Sférické sklo - Sklo vypouklé do tvaru čočky, která zajišťuje lepší čitelnost ciferníku.
  Minerální sklo se safírovou vrstvou - Základem je minerální sklo, které je potažené safírovou vrstvou. Tato vrstva dělá sklíčko odolnější proti poškrábání, ale není zcela nepoškrábatelné.
  :
  minerální
  Vodotěsnost ?VodotěsnostUvedená hodnota odpovídá stupni vodotěsnosti. Více informací je uvedeno v tabulce vodotěsnosti v hodinářském slovníku. :30 m - déšť

  Funkce

  Ukazatel data ?Ukazatel data Datumovka - Zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická, jednomístná nebo dvoumístná a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku. U některých typů je provedena formou ciferníčku s čísly, na které ukazuje ručička.
  Den v týdnu - Zobrazuje název dne v týdnu pomocí jeho cizojazyčné zkratky (může být dvoujazyčné) v malém okénku na ciferníku nebo pomocí ručičky a ciferníku s názvy dní.
  Kalendář - Zobrazuje den, měsíc případně rok.
  Perpetual Calendar - Předprogramovaný kalendář na mechanické bázi, rozlišuje délku měsíců a přestupné roky. Používán u analogových modelů.
  Plně automatický kalendář - Funkce některých digitálních a kombinovaných hodinek, u kterých je kalendář předprogramován na několik desítek let dopředu.
  :
  kalendář
  Osvětlení ?Osvětlení After Glow - Podsvícení svítí po stisku tlačítka cca 5 vteřin, poté se samovolně vypne.
  Automatické EL podsvícení - Při naklonění hodinek směrem k obličeji se automaticky zapne podsvícení displeje nebo ciferníku.
  EL podsvícení - Podsvícení displeje nebo ciferníku.
  Luminiscenční vrstva - Fluorescenční povlak umožňuje po nasvětlení po dobu téměř 6 hodin sledovat čas i za snížené viditelnosti nebo v úplné tmě.
  Podsvícení LED diodou - Pro podsvícení ciferníku nebo displeje je použita LED dioda.
  INDIGLO - Pouze u hodinek Timex. Jedná se o celoplošné podsvícení displeje nebo ciferníku.
  Trigalight - Převratná technologie osvětlení ručiček a indexů hodinek TRASER. Jedná se o mikrokapsle naplněné radioaktivním plynem neustále vyzařujícím světlo bez nutnosti jakéhokoliv nasvěcování.
  :
  elektrické podsvícení
  Stopky ?StopkyFunkce pro měření časových úseků. Některé modely umožňují měřit více mezičasů. :s přesností 1/10 sekundy, max. 24 hodin
  Alarm ?AlarmZvuková signalizace požadovaného času nebo dne.

  Upomínka - Upozornění tónem na zadaný datum.
  Efektový alarm - Místo obvyklého zvukového signálu zní melodie, případně mohou hodinky i vibrovat.
  Hodinový signál - Vypínatelné zvukové oznámení každé celé hodiny.
  Multi alarm - Jednoduchý alarm opakující se každých 24 hodin spolu s alarmem v pevně určenou dobu (čas, den, měsíc).
  Snooze - Funkce opakovaného buzení, pouze u digitálních hodinek. Nikdy Vás nenechá zaspat.
  :
  1x (hodinový signál)
  Timer ?TimerHodinky odpočítávají od předem stanoveného času k nule. Po dosažení nuly upozorní tónem. Některé z hodinek mají i yacht-timer, což je timer uzpůsobený pro startovní odpočet regat. :1x
  Ostatní :12/24 hodinový režim, duální čas, monitor srdečního tepu, tréningové funkce

  Prohlíželi jste tyto produkty

  • Polar RCX5 Red
  info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
  Dáme vám 1 rok
  na vrácení zboží
  x

  Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  OK Více informací

  prvni