loading

Roxy The Victoria RX-1000BKTI

Kód produktu: hRO360

Roxy The Victoria RX-1000BKTI

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty značky Roxy .
Děkujeme za pochopení.

RoxyThe Victoria RX-1000BKTI4914.00out_of_stock

Popis:

Jste ženou, která se nebojí postavit jakékoliv výzvě? Překonáváte své možnosti a pokořujete jednu hranici za druhou? Pak by ve vaší výbavě neměl chybět doplněk, který bude všechny překážky zdolávat společně s vámi. S hodinkami značky Roxy se můžete postavit na start závodu i vyrazit na náročnou pracovní schůzku.Textilní řemínek dokáže absorbovat pot, zlaté ručičky a číslice dělají z hodinek elegantní kousek. S hodinkami Roxy nikdy nešlápnete vedle.

Jste ženou, která se nebojí postavit jakékoliv výzvě? Překonáváte své možnosti a pokořujete jednu hranici za druhou? Pak by ve vaší výbavě neměl chybět doplněk, který bude všechny překážky zdolávat společně s vámi. S hodinkami australské značky Roxy se můžete postavit na start závodu i vyrazit na náročnou pracovní schůzku. Textilní řemínek dokáže absorbovat pot, zlaté ručičky a číslice dělají z hodinek elegantní kousek. S hodinkami Roxy nikdy nešlápnete vedle.

Poznámka:

Hodinky jsou dodávány s originální krabičkou Roxy.

Značka:

Roxy

Hodinářský slovník

Parametry

Velikost :velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Záruka :3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku ?Typ strojkuAutomat - natahování hodinek pohybem ruky.
Citizen EcoDrive - revoluční systém solárního napájení (již žádné výměny baterií).
Fossil Twist - hodinky jsou osazeny dvěma strojky. Vteřinovou ručku pohání automat, hodinová ručka s minutovou jsou poháněny quartzovým strojkem.
Natahovací - natahování hodinek otáčením korunky.
Quartz – baterie - elektronický strojek napájený baterií.
Quartz - solární napájení - elektronický strojek napájený světelnou energií.
Seiko kinetic - automatu podobný systém napájení, ale část energie je ukládána do záložního zdroje, čímž je zaručena delší rezerva chodu.

Více informací o strojcích naleznete v hodinářském slovníku.
:
Quartz - baterie
Pouzdro :ocel - s PVD povlakem
Řemínek :textil
Barva řemínku/tahu :černá
Sklo ?Sklo Antireflexní sklo - Sklo ošetřené proti tvorbě odlesků. Ciferník je tak dobře čitelný i za přímého svitu.
Hardlex - Tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction).
Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.
Sférické sklo - Sklo vypouklé do tvaru čočky, která zajišťuje lepší čitelnost ciferníku.
Minerální sklo se safírovou vrstvou - Základem je minerální sklo, které je potažené safírovou vrstvou. Tato vrstva dělá sklíčko odolnější proti poškrábání, ale není zcela nepoškrábatelné.
:
minerální
Vodotěsnost ?VodotěsnostUvedená hodnota odpovídá stupni vodotěsnosti. Více informací je uvedeno v tabulce vodotěsnosti v hodinářském slovníku. :5 ATM/5 BAR
Rozměr ?RozměryRozměry hodinek jsou měřeny takto: šířka pouzdra bez korunky x výška pouzdra x tloušťka pouzdra. Popis měření hodinek i s obrázky naleznete v hodinářském slovníku. :42x46x11 mm

Funkce

Luminiscence ?LuminiscenceFluorescenční povlak umožňuje po nasvětlení po dobu téměř 6 hodin sledovat čas i za snížené viditelnosti nebo v úplné tmě. Hodinky mohou mít luminiscenční pouze ručičky, ručičky a indexy nebo celý ciferník. Speciálním druhem luminiscence je technologie Trigalight.

Trigalight - Převratná technologie osvětlení ručiček a indexů hodinek TRASER. Jedná se o mikrokapsle naplněné radioaktivním plynem neustále vyzařujícím světlo bez nutnosti jakéhokoliv nasvěcování.
:
ručičky

Prohlíželi jste tyto produkty

  • Roxy The Victoria RX-1000BKTI
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni