Znáte to sami. Jarní úklid je nic moc zábava, ale udělat se musí. A my jsme zrovna až po uši v inventuře. Na vaše objednávky nezapomeneme, jen je odešleme nejdříve 1. 3. 2018. Děkujeme za pochopení. 

loading

Victorinox Swiss Army I.N.O.X. PARACORD

Kód produktu: hVI497

Victorinox Swiss Army I.N.O.X. PARACORD

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Victorinox Swiss ArmyI.N.O.X. PARACORD14739.00out_of_stock

I.N.O.X. PARACORD - HODINKY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Nekompromisní kvalita, inovace a všestranné použití – těmito atributy se chlubí nové hodinky I.N.O.X. Paracord od švýcarské značky Victorinox Swiss Army. Léta vývoje dala vzniku neobyčejnému modelu, který je perfektní nejen po technické stránce, ale také svým jedinečným designem a bezkonkurenční uživatelskou funkčností.

Nový model zdobí vysoce odolný ručně pletený řemínek, který byl vyvinut ve spolupráci se skandinávskou značkou Naimakka. Nejenže zcela zosobňuje hlavní hodnoty I.N.O.X., ale splňuje také přísné americké normy. Řemínek paracord byl původně používán namísto padákových šňůr, a to především kvůli jeho nosnosti, která je úctyhodných 250 kg. Nylonový provaz se skládá z vnějšího pláště a sedmi vláken, která mohou být po rozpletení použita nejen pro výrobu rybářských sítí, ale také jako náhrada tkaniček či například tětivy luku při rozdělávání ohně. Řemínek lze upravovat dle různého použití a těch nejrozmanitějších situací, ve kterých se může každý zkušený dobrodruh ocitnout.

Hodinky jsou dodávány s odnímatelným průhledným krytem, který je chrání před nechtěným poškrábáním. Označení všech čtyř světových stran je užitečným nástrojem pro navigaci, díky nárazu vzdornosti a voděodolnosti jsou hodinky schopné obstát i v extrémních situacích.
Svou jedinečnost a autenticitu podtrhává I.N.O.X. Paracord jasně červenou barvou, ve které je vyveden jak řemínek, tak i číselník hodinek. Vzniká tak pevná návaznost na kultovní historii značky, která se výrobou těch nekvalitnějších hodinek zabývá již 27 let.

TECHNICKÉ PARAMETRY
SWISS MADE
POUZDRO
43 mm pouzdro
safírové sklíčko odolné proti poškrábání, trojitá antireflexní vrstva
chráněná šroubovací korunka
voděodolné do 200 m (20 atm / 660 ft)
šroubovací zadní kryt
ČÍSELNÍK A ŘEMÍNEK
červený monoblok číselník
Superluminova® luminiscenční ručky a indexy
vojenský čas na obrubě
datumovka
červený řemínek paracord

Poznámka:

Hodinky jsou dodávány s originální krabičkou Victorinox Swiss Army.

Značka:

Victorinox Swiss Army

Hodinářský slovník

Parametry

Velikost :velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Záruka :3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku ?Typ strojkuAutomat - natahování hodinek pohybem ruky.
Citizen EcoDrive - revoluční systém solárního napájení (již žádné výměny baterií).
Fossil Twist - hodinky jsou osazeny dvěma strojky. Vteřinovou ručku pohání automat, hodinová ručka s minutovou jsou poháněny quartzovým strojkem.
Natahovací - natahování hodinek otáčením korunky.
Quartz – baterie - elektronický strojek napájený baterií.
Quartz - solární napájení - elektronický strojek napájený světelnou energií.
Seiko kinetic - automatu podobný systém napájení, ale část energie je ukládána do záložního zdroje, čímž je zaručena delší rezerva chodu.

Více informací o strojcích naleznete v hodinářském slovníku.
:
Quartz - baterie
Pouzdro :ocel
Řemínek :nylon
Barva řemínku/tahu :červená
Sklo ?Sklo Antireflexní sklo - Sklo ošetřené proti tvorbě odlesků. Ciferník je tak dobře čitelný i za přímého svitu.
Hardlex - Tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction).
Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.
Sférické sklo - Sklo vypouklé do tvaru čočky, která zajišťuje lepší čitelnost ciferníku.
Minerální sklo se safírovou vrstvou - Základem je minerální sklo, které je potažené safírovou vrstvou. Tato vrstva dělá sklíčko odolnější proti poškrábání, ale není zcela nepoškrábatelné.
:
safírové
Vodotěsnost ?VodotěsnostUvedená hodnota odpovídá stupni vodotěsnosti. Více informací je uvedeno v tabulce vodotěsnosti v hodinářském slovníku. :20 ATM/20 BAR
Rozměr ?RozměryRozměry hodinek jsou měřeny takto: šířka pouzdra bez korunky x výška pouzdra x tloušťka pouzdra. Popis měření hodinek i s obrázky naleznete v hodinářském slovníku. :43x47x14 mm

Funkce

Ukazatel data ?Ukazatel data Datumovka - Zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická, jednomístná nebo dvoumístná a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku. U některých typů je provedena formou ciferníčku s čísly, na které ukazuje ručička.
Den v týdnu - Zobrazuje název dne v týdnu pomocí jeho cizojazyčné zkratky (může být dvoujazyčné) v malém okénku na ciferníku nebo pomocí ručičky a ciferníku s názvy dní.
Kalendář - Zobrazuje den, měsíc případně rok.
Perpetual Calendar - Předprogramovaný kalendář na mechanické bázi, rozlišuje délku měsíců a přestupné roky. Používán u analogových modelů.
Plně automatický kalendář - Funkce některých digitálních a kombinovaných hodinek, u kterých je kalendář předprogramován na několik desítek let dopředu.
:
datumovka
Luminiscence ?LuminiscenceFluorescenční povlak umožňuje po nasvětlení po dobu téměř 6 hodin sledovat čas i za snížené viditelnosti nebo v úplné tmě. Hodinky mohou mít luminiscenční pouze ručičky, ručičky a indexy nebo celý ciferník. Speciálním druhem luminiscence je technologie Trigalight.

Trigalight - Převratná technologie osvětlení ručiček a indexů hodinek TRASER. Jedná se o mikrokapsle naplněné radioaktivním plynem neustále vyzařujícím světlo bez nutnosti jakéhokoliv nasvěcování.
:
ručičky Super LumiNova

Prohlíželi jste tyto produkty

  • Victorinox Swiss Army I.N.O.X. PARACORD
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 708 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni