loading

Victorinox Swiss Army NIGHT VISION CHRONOGRAPH

Kód produktu: hVI498

Victorinox Swiss Army NIGHT VISION CHRONOGRAPH

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty značky Victorinox Swiss Army .
Děkujeme za pochopení.

Victorinox Swiss ArmyNIGHT VISION CHRONOGRAPH20209.00out_of_stock

Geniální hodinky pro každé životní dobrodružství
Tříručkový model Night Vision s datumovkou si ponechává svou funkčnost, která je pro něj charakteristická, a přidává navíc nejužitečnější hodinářskou komplikací: chronograf. Díky jasně viditelným hodinovými a minutovým ručkám a spínačům stvrzuje tato multifunkční časomíra navržená Victorinox Swiss Army svou hodinářskou jedinečnost.


Elegantní ocelové hodinky s moderním designem a výrazným profilem. Geniální a překvapivě podmanivé, praktické a nepostradatelné. Jejich estetické detaily okamžitě vzbudí zvědavost. Červená LED dioda v pozici 6 hodin, tlačítko mezi 8 a 9 hodinou a nápis "TIME VISION" v pozici 12 hodin, to vše jsou indikátory užitečných funkci a inteligentní vynalézavosti. Luminiscenční funkce, nouzový signál a lokalizace: to jsou náležitosti sloučené exkluzivním elektronickým modulem Victorinox Swiss Army.

Pouzdro o průměru 42 mm skrývá 8 funkcí :
hodiny, minuty
malá sekundovka na 3 hodině
datum
chronograf: sekundy ukazuje centrálně umístěná ručka s přesností 1 /1 sekundy, 12-hodinový čítač na pozici 6 hodin, 30-minutový čítač v pozici 9 hodin
6 luminiscenčních indexů aktivovaných pomocí tlačítka umístěného mezi 8 a 9 hodinou, který může být kdykoliv vypnuto

1 rychlé stisknutí aktivuje LED podsvícení číselníku, umožňující noční vizi. Je dostupné v osmi barvách.
2 dva rychlé stisky aktivují čelní baterku hodinek na dvě minuty. Bíle světlo o radiu jednoho metru je umístěno na pozici 12 hodin. Je dostatečně silné na osvětlení cesty či navigaci osob.
3 Tři rychlé stisky aktivuji na 2 minuty blesk LED světla, které vysílá 150 záblesků za minutu.
4 stlačením tlačítka po dobu 15 sekund se aktivuje jedna z nejdůležitějších funkcí: aktivace záchranného kódu, vydává nouzový signál SOS v Morseově abecedě, který může fungovat sedm dní a sedm nocí. Signál má dosah více než 800 m.
5 režim lokalizace je aktivován pěti rychlými stisky. Červená LED dioda bliká v pozici 6 hodin každých 10 sekund. Umožňuje lokalizovat hodinky ve tmě.
6 Když červená dioda bliká třikrát každých 10 sekund, znamená to, že se baterie modulu světlo blíží ke konci své životnosti. Jeho zbývající životnost stále činí 7 dnů.
Model je vybaven kvalitním quartzovým strojkem Ronda 5030.D a druhou baterií pro luminiscenční funkce. Tento model představuje čtyři monochromatické verze, které fungují na dvou úrovních čtení.
Chronograf je ve stejné úrovni jako sekundovka a je zdůtazněn úpravou v matné černé PVD vrstvě.
Ocelový model je k dispozici ve dvou variantách; se stříbrným číselníkem a pásku z ekologicky zpracované kůže nebo s kovovým náramkem. Další dva modely jsou vyvedeny v černém PVD s černým číselníkem a gumovým páskem nebo kovovým náramkem s vrstvou černé PVD.
Hodinky Night Vision Chronograph představují současnou interpretaci prvotřídní preciznosti.
Pouzdro Průměr 42mm
Safírové sklo odolné proti poškrábání s trojitou anti-reflexní úpravou
Voděodolnost do 50 metrů
Dýnko z nerezové oceli
Číselník a pásek Antracitový číselník / stříbrný číselník
Luminiscenční indexy, hodinové a minutové ručky
Datumovka
Ekologicky zpracovaný kožený náramek / ocelový náramek
Strojek Ronda 5030.D
Funkce Chronograf
30-minutový sčítač na 9 hodinách
12-hodinový sčítač na 6 hodinách
Malá sekundovka na 3 hodinách

Poznámka:

Hodinky jsou dodávány s originální krabičkou Victorinox Swiss Army.

Značka:

Victorinox Swiss Army

Hodinářský slovník

Parametry

Chronograf :3 chronografy
Velikost :velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Záruka :3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku ?Typ strojkuAutomat - natahování hodinek pohybem ruky.
Citizen EcoDrive - revoluční systém solárního napájení (již žádné výměny baterií).
Fossil Twist - hodinky jsou osazeny dvěma strojky. Vteřinovou ručku pohání automat, hodinová ručka s minutovou jsou poháněny quartzovým strojkem.
Natahovací - natahování hodinek otáčením korunky.
Quartz – baterie - elektronický strojek napájený baterií.
Quartz - solární napájení - elektronický strojek napájený světelnou energií.
Seiko kinetic - automatu podobný systém napájení, ale část energie je ukládána do záložního zdroje, čímž je zaručena delší rezerva chodu.

Více informací o strojcích naleznete v hodinářském slovníku.
:
Quartz - baterie
Pouzdro :ocel
Řemínek :ocel
Barva řemínku/tahu :stříbrná
Sklo ?Sklo Antireflexní sklo - Sklo ošetřené proti tvorbě odlesků. Ciferník je tak dobře čitelný i za přímého svitu.
Hardlex - Tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction).
Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.
Sférické sklo - Sklo vypouklé do tvaru čočky, která zajišťuje lepší čitelnost ciferníku.
Minerální sklo se safírovou vrstvou - Základem je minerální sklo, které je potažené safírovou vrstvou. Tato vrstva dělá sklíčko odolnější proti poškrábání, ale není zcela nepoškrábatelné.
:
safírové
Vodotěsnost ?VodotěsnostUvedená hodnota odpovídá stupni vodotěsnosti. Více informací je uvedeno v tabulce vodotěsnosti v hodinářském slovníku. :5 ATM/5 BAR
Rozměr ?RozměryRozměry hodinek jsou měřeny takto: šířka pouzdra bez korunky x výška pouzdra x tloušťka pouzdra. Popis měření hodinek i s obrázky naleznete v hodinářském slovníku. :42x46x14 mm

Funkce

Ukazatel data ?Ukazatel data Datumovka - Zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická, jednomístná nebo dvoumístná a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku. U některých typů je provedena formou ciferníčku s čísly, na které ukazuje ručička.
Den v týdnu - Zobrazuje název dne v týdnu pomocí jeho cizojazyčné zkratky (může být dvoujazyčné) v malém okénku na ciferníku nebo pomocí ručičky a ciferníku s názvy dní.
Kalendář - Zobrazuje den, měsíc případně rok.
Perpetual Calendar - Předprogramovaný kalendář na mechanické bázi, rozlišuje délku měsíců a přestupné roky. Používán u analogových modelů.
Plně automatický kalendář - Funkce některých digitálních a kombinovaných hodinek, u kterých je kalendář předprogramován na několik desítek let dopředu.
:
datumovka
Luminiscence ?LuminiscenceFluorescenční povlak umožňuje po nasvětlení po dobu téměř 6 hodin sledovat čas i za snížené viditelnosti nebo v úplné tmě. Hodinky mohou mít luminiscenční pouze ručičky, ručičky a indexy nebo celý ciferník. Speciálním druhem luminiscence je technologie Trigalight.

Trigalight - Převratná technologie osvětlení ručiček a indexů hodinek TRASER. Jedná se o mikrokapsle naplněné radioaktivním plynem neustále vyzařujícím světlo bez nutnosti jakéhokoliv nasvěcování.
:
ručičky a indexy
Stopky ?StopkyFunkce pro měření časových úseků. Některé modely umožňují měřit více mezičasů. :s přesností 1/1 sekundy, max. 12 hodin

Prohlíželi jste tyto produkty

  • Victorinox Swiss Army NIGHT VISION CHRONOGRAPH
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni