loading
Zdokonalující tělové sérum Visibly Renew (Body Serum) 200 ml

TESTOVÁNÍ séra Neutrogena Visibly Renew

Rozdali jsme vám k vyzkoušení 80x sérum Visibly Renew od Neutrogeny. Chtěli jsme si ověřit, zda kosmetická novinka mezi hydratujícími přípravky, který se svými účinky dokáže dostát svým slibům a hydratovat pokožku až na 24h? A nebylo nic jednoduššího, než vám 80 kousků séra prostě rozdat a nechat vás vyzkoušet si krém na vlastní kůži.
Dokáže sérum zdokonalit pokožkou už za 10 dní?

Sérum Neutrogena Visibly Renew efektivně navrací pokožce pružnost a hydratuji ji. První viditelné výsledky zaznamenávají ženy již 10tý den používání. Obsahuje minerály, které podporují tvorbu pokožce vlastního kolagenu a napomáhají zlepšit pružnost pokožky již za 10 dní*. Pokožce navrací pružnost, která se s přibývajícím věkem vytrácí. Visibly Renew obsahuje také výtažek ze sóji, který napomáhá k redukci tmavých skvrn. Norská receptura zase zajistí, že pokožka zůstane po dobu 24 hodin intenzivně hydratovaná, a obsažené jemné třpytivé částečky pokožku krásně rozjasní. Pochlubte se krásnou a zdravě vypadající pokožkou ještě letos v létě!

Už jste také zvědavé, jak ve zkoušce sérum Visibly Renew od Neutrogeny obstál?

Prošel vaším testem?

Zde se v nejbližších dnech dozvíte, jaké účinky měl krém Visibly Renew od Neutrogeny na pokožku našich testerek a jaké jsou jejich pocity a zkušenosti po více než 3 týdnech testování.
Víme, že každá pokožka je jiná, proto se těšíme na různé úhly pohledu, které nám testování přinese. 
Věříme, že vám test na ženách jako jste vy, pomůže při výběru péče o vaši pokožku. 
Nebyla jste mezi vybranými testerkami a ráda byste se zapojila do dalšího testování? Sledujte naše stránky a profil na facebooku, kde se brzy dozvíte o dalším testování. Informace o testování, akcích a soutěžích zjistíte také z našeho pravidelného newsletteru. 
 

Přidat mé hodnocení

Jak jste se sérem spokojené?

Zdokonalující tělové sérum Visibly Renew (Body Serum) 200 ml
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni