Bára Lukášová

Další tváří, kterou budete nejen v našich inspiracích dlouhodobě potkávat, je freelencerka Barbora Lukášová. Na Instagramu ji najdete jako baruxx_sales_lover a jak už název napovídá, na jejích sociálních sítích se to jen hemží nákupy, slevami a vším, co se kolem toho točí. Baruxx je typická holka, která má ráda růžovou a nevystačí si jen s pár kabelkami a třemi páry bot :-)  Inspirací vám může být v outfitech, které jsou sladěné do posledního detailu  - od kabelky po rtěnku.

 

A jak sama Barča říká: "Hlavní důvod, proč působím na sociálních sítích je to, že chci lidem předat pozitivní přístup k životu. Umět si život užívat, plnit si sny, ať už jsou to materiálnosti a nebo zážitky. Chci ukázat, že je důležité se odvázat a naopak být i nohami pevně na zemi a mít ve všem balanc."  :-)

 

 

Baruxx sales lover

Crop topy jsou kousky, které nesmí v Baruxx šatníku chybět. Skvěle si rozumí s kraťasy, sukní i kalhotami s vyšším pasem,. A tak se nemusíte bát, že budete ukazovat více, než byste chtěli :-)

 

A co doplňky? Šperky hrají v Barčiných ouftiech velkou roli. Nebojí se ani výrazných šperků, které vkusně kombinuje s minimalistickými kousky.

Jednodílné plavky a body zažívají svůj velký comeback. Tak proč je nevynosit víc, než jen na plovárně? Džínové kraťasy a Conversky jsou must have kousky, které by neměly chybět v žádném šatníku.

A co vůně? Také patříte mezi ty, kteří rádi střídají parfém podle ročního období? Hledáte-li něco nového, tak vám můžeme s klidným svědomí doporučit parfém Miu Miu. Okouzlí vás nejen svým roztomilým flakonkem, ale také svými podmanivými tóny citronu, bergamotu a konvalinky a dalšího ovoce. Oblíbený nejen mezi zákazníky, ale i našimi blogerkami :-)

A aby nepřišli zkrátka naši muži, udělala Bára výběr must have kousků i pro ně. Inspirací pro ní byl především šatník jejího partnera. Vsadila na jednoduché basic kousky a oblíbené značky - to je vždy sázka na jistotu.

Co naše polovičky a doplňky? O mužích je známo, že si potrpí na kvalitní hodinky. Super stylovou a neokoukanou vychytávkou na léto jsou dřevěné hodinky od italské značky Green time.

Výběr podle Baruxx

Líbila se vám naše nová inspirace s kousky podle Baruxx? Sdílejte ji s přáteli.