Určitě jste zaznamenali, že rok 2020 bude patřit barvě Classic Blue. Odstín klasicky modré, který se nese v duchu jistoty, klidu a sebedůvěry.

A kdo vlastně barvu roku určuje? Nestojí za ní světoví návrháři ani oděvní společnosti, nýbrž tým odborníků z institutu Pantone. Barva roku se pak prolíná napříč všemi odvětvími např. od interiérového designu až po módní přehlídky.

 

 

Modrá je ve fashion světě stálicí a možná, že i vy už máte nějaký ten pátek v šatníku pár kousků barvy letošního roku. Jestli jste ale přeci jen modrou ve všech svých odstínech nechávali doposud bez povšimnutí, tak věřte, že letos neodoláte. Je to nadčasová barva, která se hodí na nejrůznější události. Od basic kousků pro domácí pohodu až po honosné róby.

Další bezesporu výhodou je kombinovatelnost. Barva je sama o sobě dost výrazná, a proto je dobré ji sladit s neutrálními odstíny jako např. béžová, bílá či černá. Nebojte se ale také trochu odvázat, s žlutou či červenou jsou barvy také kamarádky. U šperků můžete sáhnout po klasickém stříbře, pořád oblíbenější rose gold nebo i žlutém zlatu. Modrá samozřejmě sluší i mužům, je to přece jejich barva :-)

 

Přičichněte si k novince roku 2019 od značky Hugo Boss. Vůně Boss Bottled Infinite vás okouzlí svými  dřevitě-aromatickými tóny. Osvěžující parfém Dolce&Gabbany Light Blue patří již několik let k bestsellerům a není divu. Možná i vy jste si tuto fascinující vůni plnou šarmu a ženské svůdnosti zamilovali

I vaši koupelnu a beauty koutek můžete zahalit do odstínů modré. Protože kdy jindy dát comeback modré řasence, barevným linkám na oči nebo modrému laku na nehty, než letos? ;-)

 

Líbila se vám naše modrá inspirace? Podělte se o ní s přáteli :-)