Dochází vám inspirace na vánoční dárky? Letos jsme před Vánocemi trochu vyzpovídali Katku Říhovou, Barušminky a Flabgee, abychom zjistili, co letos najdou pod stromečkem jejich blízcí.

 

Určitě nám dáte za pravdu, že nejlepší je, pokud člověka znáte a vyberete něco přesně pro něj :-) Jenže možná vás během roku napadají skvělé dárky, ale na Vánoce se při všem tom shonu prostě vypaří.

Moderátorku Katku Říhovou vám jistě nemusíme představovat :-) Kromě televizních obrazovek ji možná sledujete na Instagramu a nebo jste ji zaznamenali v našich předchozích inspiracích.

 

Katka dává při výběru dárků na svou intuici a vybírá podle toho, co se líbí jí. Zajímá vás, jaký byl nejhorší dárek, který Katka dostala? "Abych to uvedla na pravou míru, řekla bych spíš "nejnevhodnější". Protože k čemu vám je koupelová sůl, když máte doma sprchový kout a k čemu vám je sada kalhotek ve velikosti XL, když nosíte M :-)"

 

Bára alias Barušminky je velká milovnice kosmetiky, blogerka a youtuberka. Ale jak sama říká: "Jelikož mi už není -náct, najdete na mých sociálních sítí vše, co k životu patří :-)"

Inspirujte se Barčinými tipy, díky kterým se můžete vyhnout vánočnímu šílenství v přeplněných nákupních centrech, když můžete nakoupit dárky pohodlně třeba z obýváku. A Barčina rada, jak mít co nejdříve vše kolem dárků ready? "Celý rok jsem na pozoru a snažím se pochytávat různé indicie od svých blízkých. V říjnu už začíná nakupovat s jasným cílem - do konce listopadu mít vše nakoupené."

Inspirace na dárky pro něj

přítelovi/manželovi

• parfém Boss No. 6

• hodinky

 

tatínkovi

• manžetové knoflíčky

• kosmetická taštička

 

dědečkovi

• kosmetická sada na holení

• hřejivé ponožky

Není to tak dávno, co jsme pro vás spolu s youtuberkou a blogerkou Evčou - Flabgee nafotili podzimní outfitový lookbookA už jsou tady Vánoce a hon za pravými dárky začíná.

Evča používá při výběru dárků skvělý tahák, o který se podělila ve svém vánočním videu s tipy na dárky. (Mimochodem, už jste ho viděli? ;-)) Během celého roku si do mobilu píše poznámky, o čem její rodina i kamarádi mluví, co se jim líbí a nebo co by potřebovali. 

A jak sama říká: "Vánoce jsou taky ideální příležitost dát někomu diář, protože se blíží nový rok. Takže pokud máte v okolí někoho, kdo má rád papírovou klasiku, určitě nešlápnete vedle". A jaké dárky Flabgee miluje? Jednoznačně "měkkouše" :-)

Líbila se vám naše inspirace? Sdílejte ji s přáteli, aby i jejich blízcí našli pod stromečkem ty pravé dárky :-)