Také je pro vás květen ve znamení nákupu plavek? Přestože bude letní dovolená možná trochu netradiční, i na plovárně nebo u jezera se můžeme blýsknout v nových plavkách. I letos můžete vsadit na prémiové značky. Dáte přednost neokoukaným střihům nebo spíše výrazným barvám? :-)

Alespoň s plavkami se můžete přenést do exotických destinací. Tropické vzory barevných květin a rostlin jsou v kurzu i letos. Inspirujte se například novou kolekcí od české značky Litex, která vás okouzlí nejen svým potiskem, ale také zajímavými designy.

Sluneční paprsky nabírají na síle, a tak je ideální čas doplnit zásoby opalovacích krémů. Jenže podle čeho vybrat ten správný? Tajemná zkratka SPF na obalech není jen tak. Určuje, jak dlouhou dobu opalovací kosmetika ochrání vaši pokožku. Je-li náchylná ke spálení a stačí vám 10 minut, aby se vaše kůže proměnila do červených odstínů rajčat, např. SPF 25 by měl tuto dobu navýšit 25x.

Nezapomínejte ani na správnou péči po opalování. Zklidnění a hydratace po slunění je totiž stejně důležitá, jako samotná ochrana :-) Možná, že povalování na sluníčku nepatří mezi vaše oblíbené relaxační aktivity. Jenže kdo z nás by chtěl v krásných letních šatech ukazovat nohy bílé jako stěna? S tónovacími a samoopalovacími přípravky bude vaše kůže zářit bronzovými odstíny během chvilky a klidně po celý rok.

Jednodílné plavky jsou zpět a těší se velké oblibě. Využijte jejich střihu a udělejte z nich hlavní prvek letních outfitů. Stačí je doplnit kraťasy nebo sukní a outfit k vodě máte za pár minut vymyšlený. A co doplňky? Jestli jste doposud odolávali proutěným kabelkám nebo slaměným kloboukům, tak letos ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět.

 

Pánové to mají o poznání lehčí. Stačí plavkové šortky doplnit oblíbeným tričkem nebo tílkem. 

Líbí se vám naše plavková inspirace? Budeme rádi, když ji budete sdílet se svými přáteli.