Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  info@vivantis.cz | 468 006 315

Viva Italia: Jak na italský šarm

V jednoduchosti je krása, toto heslo u módy platí a u té italské dvojnásob. Jednoduché nadčasové kousky, za jejichž kvalitu si připlatíte. Můžete se ale spolehnout, že vám vydrží několik sezón a budete se k nim stále vracet.

Šarm a elegance k nepřehlédnutí – šaty podtrhující ženskost


Šaty jsou sice minimalistické, ale jejich asymetrická délka přiláká nejedno zvědavé oko. Pozornost očí na sebe strhává i kožená kabelka Carla Ferreri. Klapot černých lodiček dodá nositelce celého outfitu sebevědomí a sexappeal. Look stačí doladit jemnými šperky a hodinkami ve zlatém provedení. 

Vůně a barvy Itálie

 

K italskému stylu patří výrazné pronikavé vůně, které Italky i Italové umí perfektně nosit. Kombinace stylového outfitu a správně zvoleného parfému je totiž základ. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství italských vůní. 

Pokud jde o líčení, Italky to mají jednoduché. Jejich přirozená barva pokožky je každý den jako políbená sluncem. Preferují klasické líčení – řasenka, oční linky, lehký make-up a rozjasňovač. Pro jemné nebo výrazně rty se rozhodnou podle momentální vášně.  

 

V čem tkví kouzlo pánské italské módy?


Schopnost ocenit detaily a kvalitní kousky. Kožené boty, tašky a šperky jsou u Italů na denním pořádku. V jejich šatníku najdete jednoduché kousky, které k sobě perfektně ladí do posledního detailu. Jejich styl má nezaměnitelný rukopis, který bez problému poznáte třeba i na té nejrušnější ulici v centru Kutné Hory :-) 

Pokud vás naše italská inspirace zaujala, sdílejte ji s přáteli na sociálních sítích.