Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  info@vivantis.cz | 468 006 315

Máte pocit, že tuto tvář dobře znáte? Nemýlíte se, ještě před nějakým časem jste mohli Katku Němcovou pravidelně vídat na televizní obrazovce, kde moderovala předpověď počasí a její hlas můžete registrovat v éteru Evropy 2. Oblíbená a velmi usměvavá rosnička se před rokem a čtvrt stala maminkou dcery Malvínky a jak sama říká: „Až teď, když mám Mínu, žiju přesně tak, jak chci!“. Katka je nyní na mateřské dovolené a inspiruje lidi kolem sebe prostřednictvím Instagramu, kde ji i malou Mínku můžete sledovat. I na mateřské dovolené si občas odskočí odmoderovat společenskou akci nebo připravit nějakou tu reportáž do televize.

A protože se blíží Vánoce a Katka vybírá dárky, rozhodla se s vámi podělit o své tipy, které potěší doslova každého člena rodiny i vaše přátele. A co přesně vybrala? Jen se na to s námi mrkněte a nechte se inspirovat:

 

 

 

Kdyby Katka psala Ježíškovi, v dopise by stálo: ,,Milý ježíšku, až budeš číst tuto inspiraci, i já bych měla jedno přání. Poslední dobou jsem propadla baťůžkům a tenhle se bude hodit ke všemu.“ Možná Ježíšek přání ještě vyslyší. :-)

 

 

 

Hledáte vhodný dárek pro kamarádku, tip od Katky je jasný: „Tuhle vůni miluju a zřejmě i lidi kolem mě. Často se mi stává, že se mě na ní lidé ptají. A ta cena? To prostě chceš!

 

 

 

Co by to bylo za tipy na dárky, kdybychom vynechali ty nejmenší. „BabyDove u nás nesmí chybět a tahle super vánoční skříňka? Skvělý!“, říká Katka.

 

 

 

Vybrat dárek přítelkyni, to je přeci brnkačka a pro přítele je to podle Katky ještě jednoduší. :-) Co tedy doporučuje? ,,Tak tady je to jednoduchý. Znáte jeho velikost bot? Bílý Conversky prostě nesmí chybět v žádným pánským botníku. A co si je vlastně koupit i pro sebe?“ :-)

 

 

 

Připomínají už všechny tatínkovy hodinky malou sbírku? Pokud ano, pak jistě ocení úložný box, který jim dá řád.

 

 

 

Máte doma školáky? Hodinky, aby nechodili až po zvonění, nebudou třeba patřit mezi dárky, které vzbudí velké nadšení, ale aspoň jim připomenou, že mají chodit včas.

 

 

 

Babičku určitě potěší, když za ní o Vánocích zavítáte a kdybyste přemýšleli o nějaké drobnosti s luxusní svíčkou, neuděláte nikdy krok vedle.