Ladíte své letní outfity, ale stále to není ono? Co takhle si udělat radost a sáhnout po nových botách? Ať už sázíte na styl a eleganci, nebo spíše upřednostňujete pohodlí, v naší inspiraci najdete spoustu tipů na boty, které vám zaručí oboje.

 

 

 

Sandálky jsou na léto jasnou volbou. Hodí se jak ke sportovnějším outfitům, tak i k sukním a šatům. Ve spojení s podpatky navíc hezky podtrhují ženskost. Nejste si ale chůzí na podpatcích jistá? Nevadí. Vybrat si můžete nejen mezi širokou škálou barev a vzorů, ale i mezi bohatou nabídkou druhů a velikostí podpatků.

 

Vyžadujete-li ale ještě větší svobodu a podpatky vynášíte jen v opravdu nutných případech, potom pro vás budou pantofle skvělou alternativou. Díky rychlému nazouvání se budete cítit pohodlně a nic vám v létě nezabrání kdykoli skočit do vody. :)

 

 

 

Letošní léto sice nejspíše nestrávíme na plážích, i tak by ale byla škoda opomenout žabky. Pokud vám jsou pohodlné, neváhejte se rozhodnout právě pro ně. Už dávno totiž nemají jen podobu gumových bot. Mezi klasikou najdete i jejich neotřelé designové varianty.

 

Zaujala vás naše inspirace o letní obuvi? Sdílejte ji se svými přáteli. :-)