Milujeme léto. Nekonečně krásné dny plné slunce, opálení jako z katalogu dovolených v exotice, které si dovezete i z Mácháče, sezení venku dlouho do noci pod nebem plným hvězd, výlety do přírody… Skvělé období, nemyslíte? Přesto je něco, na co se většina žen příliš netěší, a to je vybírání plavek, které skutečně sednou

Přitom každá žena je krásná, v plavkách, v šatech, bez nich, jen když se cítí dobře ve svém těle. Stejně jako naše ambasadorky: tenistka a influencerka Bára Miklová a copywriterka a plus size modelka Anička Caldrová.

 

Jednodílné jsou v kurzu. Aby to nebyla nuda, můžete sáhnout po atypicky řešených ramínkách s volánky nebo se zavazováním na krk. Ačkoli máme rády trendy a s oblibou listujeme v módních časopisech, stejně jsme většinou konzervy. Koukáme po růžových a červených, ale černá klasika? Ta je nesmrtelná a nesmí nám v šatníku chybět.

Zatímco jednodílné oceníme hlavně na plavání, na opalovačku to chce dvoudílnou variantu. Ve větších velikostech je často odmítáme a vyhýbáme se jim, protože máme pocit, že ty jednodílné nás více zakryjí... Stačí jen šikovně vybrat střih plavek a můžete být hvězdou pláže v jakékoli velikosti

Dámské sluneční brýle
VANS
Dámské sluneční brýle
zítra u vás
Versatile For Woman K5677/3
Calypso
Versatile For Woman K5677/3
zítra u vás
Krásný pozlacený náramek s přívěsky Brilliant LJ1642
Výhodné
Liu Jo
Krásný pozlacený náramek s přívěsky Brilliant LJ1642
zítra u vás
Dámské plavkové kalhotky Roxy Love J
-31 %Výprodej
Roxy
Dámské plavkové kalhotky Roxy Love J
zítra u vás
Dámské jednodílné plavky PCVADA
-28 %Výprodej
Pieces
Dámské jednodílné plavky PCVADA
zítra u vás

 

Abychom parafrázovali klasika: „Neexistuje špatná postava, jsou jen špatně vybrané plavky…“ Přitom pravidlo pro jejich výběr je poměrně jednoduché a nepotřebujete na to renomovaného stylistu. Zdůrazňujte přednosti – barvami, řasením, volány, prostřihy, šněrováním a šňůrkami a pestrobarevnými vzory.

Máte postavu typu trojúhelníku? Zaměřte se klidně na extravagantní vršek a zvolte jednobarevný spodní díl. Podtrhnete tak svá ňadra a odvedete pozornost od problémové partie. A podle stejného principu postupujte i u jiných typů postav. Primárně noste takové plavky, ve kterých se cítíte skvěle.