Babí léto je téměř za námi, a tak nezbývá nic jiného, než dát letním šatům a sukním (minimálně na půl roku) sbohem. Už zase se můžeme zachumlat do měkkoučkého svetru a zahalit šatník do podzimních barev...

 

Tentokrát pro vás vybrala outfity inspirované podzimem Katka Říhová, kterou jste už mohli potkat například v našich jarních trendech. A jaké jsou její tipy na nové roční období?

 

 

 

Neutrální barvy a kvalitní doplňky. Určitě i ve vašem šatníku máte své oblíbené džíny. A právě teď přichází opět jejich čas. Bude vám v nich tak akorát a navíc je můžete zkombinovat téměř s čímkoliv :-)

 

Vsaďte na klasiku a doplňte je pohodlným šedým svetrem. Černé polokozačky tentokrát vyměňte za hnědé a doplňte je hnědou kabelkou. Do té od Michaela Korse se zamilujete na první pohled... A abychom nezapomněli, třešničkou tohoto outfitu jsou zlaté šperky a hodinky. Ty se na podzim hodí skvěle.

 

 

 

Také ráno nejraději vklouznete do pohodlných tenisek a mikiny? Nemusí to být jen kombinace víkendového oblečení, ale klidně stylový outfit do práce či do školy. Boty od značky XTi splní všechny vaše požadavky. Jsou pohodlné, stylové a navíc za skvělou cenu :-) 

 

Podzim je také ideální k tomu vyměnit váš letní parfém za nový. Objevte například kouzlo niche parfémů Jo Malone, které vás okouzlí na první přičichnutí. A co je na nich ještě tak výjimečného? Jednotlivé vůně se dají mezi sebou kombinovat a vy si tak můžete vytvořit jedinečný a osobní parfém, který nikde jinde nepotkáte :-)

 

 

 

Stejně jako dámský, i ten pánský šatník si zaslouží před podzimem obměnit. Tmavě modrá, vínová, khaki a hnědá jsou barvy, kterými nic nezkazíte. 

 

Nezapomínejte ani na správné obutí. Za pár týdnů, až přijdou první ranní mrazíky, vás zahřejí vyteplené kotníkové tenisky. A kam schovat klíče, doklady a peněženku? Místo kapes nebo partnerčiny kabelky je skvělým tipem pánská brašna od oblíbené značky. 

Líbila se vám naše podzimní inspirace podle Katky Říhové? Sdílejte ji se svými přáteli :-)