Mohlo by se zdát, že období sukní a šatů je pryč, ale opak je pravdou. Nebojte se do podzimního šatníku zařadit i tyto elegantní dámské kousky, které doslova podtrhnou váš šarm. Protože ŠATY sluší každé z nás.

 

A co vzory? Káro k podzimu prostě patří. Kostkované šaty nebo sukni s jednoduchým tričkem doplňte oblíbenými šperky a kabelkou. A ani tentokrát nepotřebujete několik párů bot. Kotníčkové nadělají parádu se šaty i sukní.

K podzimu patří materiály, které zahřejí. Úplet, vlna nebo třeba koženka vás v tom v chladnějších dnech nenechají. Vybírejte nadčasové střihy, barvy i materiály. Jednoduše takové, které můžete lehce kombinovat se vším, co ukrývá váš šatník. Třeba černý kabát nebo trenčkot je zrovna ten kousek oblečení, který skvěle doplní téměř každý outfit. A pokud máte chuť na trochu extravagance, sáhněte po baretu.

 

Nebojte se barev a pusťte do podzimních outfitů i netradiční odstíny či vzory. Inspirovat se můžete třeba novou kolekcí od holandské značky Smashed Lemon, se kterou v ulicích doslova zazáříte.

 

Čeká vás významná slavnostní událost? Šaty nebo sukně vás v tom nikdy nenechají. Tmavší odstíny, zajímavé střihy a délky pod kolena jsou ideální a pohodlnou volbou. Hledáte-li elegantní šaty se zajímavým designem, najdete ji u britské značky Closet London.

 

Nezapomínejte ani na zajímavé doplňky. Černé kabelky jsou fajn, ale proč se trochu neodvázat nějakým barevnějším kouskem. Už dávno neplatí, že černé šaty a hnědá kabelka k sobě nepatří :-) A co šperky? Ty nejkrásnější kousky z vaší šperkovnice plus elegantní hodinky doladí váš outfit k dokonalosti a můžete vyrazit.

Za propůjčení krásných zahrad na focení šatové inspirace děkujeme Zámku Nové Hrady :-) 

 

Líbí se vám tato inspirace? Sdílejte ji se svými přáteli.