Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  info@vivantis.cz | 468 006 315

Znáte taky ten vnitřní souboj vašich já, zda si ten vysněný kousek koupit nebo ne? „Jako už zase?“ ozývá se vaše starostlivé já.  „Co raději kurz angličtiny?“ oponuje pracovité já.  Každé má svým způsobem pravdu, ale… Kdy jste se naposledy odměnili? Dopřejte si něco hezkého, vy si to přece zasloužíte. U nás si totiž vybere každé vaše já. Od kabelky po parfém :-)

Chystáte se do víru velkoměsta, mrknete na sebe do zrcadla a v tu chvíli se objeví vaše party já. Jeho jediná starost je, jaký super outfit si vzít na sebe, aby na večírku zazářilo. Potěšte ho šaty s odvážnějším vzorem, dokonalými botičkami na podpatku a šperky co se budou blyštit ve světlech reflektorů při divokém tanci. PS: Červená rtěnka je nutnost. :-)

 

 

Poznáváte vaše já, zapálené na 100 % do práce? Ano? I tohle já se potřebuje taky někdy odměnit něčím jiným, jsou kurzy angličtiny a další osobním rozvojem .:-) Nabízí se kvalitní business kabelka či dokonalý parfém, který podtrhne celkový look. A co třeba hodinky, které vám hned na první pohled řeknou, že pracovní doba už skončila a je čas zvednout kotvy a vyrazit domů či za zábavou.  

Ty nejlepší parfémy a kosmetika pro každé vaše já


I když vás při péči o rodinu ovládá vaše starostlivé já, pořád to můžete být vy. Sice nemáte tolik času myslet na sebe, ale je fajn, umět se odměnit. A co je pro vaše starostlivé já největší odměnou? Čas, kdy si může odpočinout a mít taky chvilku pro sebe. Třeba pečující kosmetiku nebo droboučký šperk si dnes určitě zasloužíte. :-)

 

 

 

Už jste dnes odměnili některé vaše já? Ne?

Tak si vyberte něco hezkého právě teď. Protože vy si to zasloužíte ;)

 

 

Měli by se odměnit i vaši přátelé? Sdílejte s nimi novou inspiraci.