Stejně tak, jako z jara rozkvétá příroda, rozkvétá i náš šatník. Pokud vzorované oblečení nepatří zrovna k vašim nej, máme pro vás tip, se kterým i tak kvítka mohou oživit váš outfit. Vsadíte-li na jednoduché oblečení, doplňte ho květovanou kabelkou.

Peněženka se většinu času schovává v našich kabelkách, a tak není třeba ji mít sladěnou s outfitem. Možná vám ta vaše dělá společnost už nějaký ten pátek a je to na ní pěkně znát. Udělejte si radost a potěšte se novým kouskem na všechny svoje nezbytnosti.

Jaro přímo láká k tomu, abyste si dopřáli zaslouženou péči. Pokud vám váš oblíbený parfém přijde trochu moc silný, vyzkoušejte tělový závoj od značky Victoria´s Secret, který vaši pokožku příjemně ovoní.

 

A teď něco pro milovníky kosmetiky. Korejská kosmetika patří mezi vysoce kvalitní a uznávanou v beauty světě. I u nás můžete okusit například plátýnkové masky od značky Holika Holika, díky kterým si užijete příjemnou čtvrt hodinku relaxu

 

Řezané květiny jsou krásným doplňkem, který oživí a provoní naše domovy. Ne vždy ale máte čerstvá kvítka po ruce. Přesto máme tip, jak se o svěží vůni kvetoucích květin neochudit.

 

S parfémovanými svíčkami od značky Yankee Candle nebo Woodwick se můžete obklopit květy kamélie nebo čerstvě nařezaných růží po celý rok. Aroma difuzéry jsou zase skvělou alternativou tam, kde byste rádi měli vůni pořád. Hned po příchodu vás v předsíni může uvítat magnólie, v koupelně zase frézie nebo anglické růže.