Kyselina hyaluronová jako kosmetický zázrak

 

Ženám ubírá věk a přidává na kráse: Kyselina hyaluronová jako kosmetický zázrak 

 

„Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější?“ Mnoho žen má minimálně po ránu pocit, že zrcadlo by po této položené otázce odpovědělo, zda by mohla tazatelka o krok ustoupit, aby se pořádně rozhlédlo. Přitom jsme sami k sobě zbytečně kritické. Stačí sáhnout po těch správných pomocnících, pečovat o sebe a podtrhnout tak svou přirozenou krásu.

 

 

 

Přirozená součást našeho těla

 

Kyselina hyaluronová není látka, kterou si musíme pracně nanášet na obličej jen pomocí drahých kosmetických přípravků. Je přirozenou součástí mezibuněčné hmoty, vyskytuje se mimo jiného v kůži. Když byla kyselina hyaluronová objevena kosmetickým průmyslem, první místo, kde se začala využívat, byla estetická chirurgie. Kromě toho, že efektivně dokázala vyplnit vrásky zadržováním vody, podporuje i další tvorbu kolagenu. Technologie jdou ale tak dopředu, že estetické chirurgii se můžeme obloukem vyhnout a dokážeme docílit krásné a zdravé pleti, po jaké toužíme.

 

 

Pro zázrak nemusíte daleko

 

Česká značka Ryor, která je trhu téměř 30 let, pracuje s kyselinou hyaluronovou ve svých přípravcích pro ženy velmi ráda. Skvělý je krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami Mořské řasy, který významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Vaše pleť bude viditelně hladší a pevnější, a to bez nutnosti podstupovat invazivní lékařské zákroky. Krém je určený ženám starším 30 let, které o sebe chtějí pečovat.

Hydratace astrálních rozměrů

 

Pro intenzivnější účinek je dobré kombinovat krém se sérem či gelem. Sérum obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Ta pronikne mnohem hlouběji do epitelu, čímž dosáhnete dokonalého výsledku. Gelové sérum je vhodné pro všechny typy pleti a ženy každého věku, které chtějí svěží a mladistvou pleť, dokonale hydratovanou a příjemnou nejen na pohled, ale i na dotek.

Sérum nanášejte na vyčištěnou pleť ráno i večer ještě před použitím krému. Doporučujeme sérum nanést na konečky prstů a lehkým poklepáváním zapracovat do obličeje. Zkuste třeba revitalizační sérum Ryor s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem, které dokonce získalo ocenění BEPPA - Výrobek dobré kvality. Viditelně stahuje póry a navrací pokožce přirozený mladistvý vzhled.

 

Kombinace hyaluronanu a arganového oleje se natolik osvědčila, že kromě séra doplnila značka Ryor portfolio i o krém ze stejné řady. Tento lehce vstřebatelný denní krém zaručuje celodenní hydrataci a pomáhá redukovat drobné vrásky a zabránit začervenání pleti. Profesionálové na péči o pleť doporučují vždy používání výrobků ze stejné řady nebo alespoň od stejné značky. Přípravky jsou totiž vymyšlené tak, že se vzájemně doplňují a výsledkem je efektivní a harmonická péče. Nic lepšího si pro svou pleť nemůžete přát.

 

 

Mlha přede mnou, mlha za mnou

 

Kosmetickou vychytávkou, která by neměla chybět ve vaší kabelce je mlha ? Ano, opravdu čtete dobře. Ryor přišel s osvěžující mlhou s kyselinou hyaluronovou. Jedná se o lehké tonikum v praktickém cestovním balení s aloe vera a velmi příjemnou vůní. Je tak jemná, že ji lze aplikovat i přes nanesený make-up kdykoli během dne, kdy chcete svou pleť osvěžit. Díky jemné vůni si to užijete po všech stránkách. Osvěžit můžete také dekolt a krk.