Street style – módní trendy ulice

Co je dnes v módě? Streetová móda je hodně variabilní a vsází na ležérnost a pohodlí. Nehledejte jasně stanovená pravidla, co do tohoto stylu zapadá a co je už out. Můžete se inspirovat tím, co vidíte kolem sebe na ulicích a padne vám to zrovna do oka. Základem street style šatníku je odvaha a chuť kombinovat. Inspirujte se našimi trendy ulice. Zkuste se odvázat a vykouzlit nové módní kreace. :)

Dívčí outfit v jemných tónech modré a šedé doplňují a zároveň rozbíjí prvky, jako je stříbrnou nitkou protkaná čepice a ouversize bunda. Nebojte se lehké čepice, nerozcuchá vaše čerstvě vyfoukané vlasy. Zaručeně ji oceníte cestou domů z vydařeného večírku nebo krásného rande, až ji najdete zapadlou v kapse vaší bundy. Rázem se stane za chladného večera vítaným módním doplňkem.

Bílá bunda ladí s teniskami a vypracovaným batůžkem. Batohy už nejsou jen do školy a na cestování, staly se novým módním trendem a získaly si svou popularitu. Čím dál více je potkáváme na ramenech dívek či žen kráčejících po ulicích. Začínají pro svou praktičnost a pohodlné nošení vytěsňovat z dámského šatníku kabelky. Nevěřili byste, co se do takového batůžku vejde věcí, možná vás to i mile překvapí :) .

Netradiční růžová v pánském šatníku


Od kdy se pánové bojí barev? Proč nemůžeme dostat do jejich šatníku jinou barvu než modrou či šedou.  To se nejspíš nedovíme, ale malou inspirací může být tento outfit s růžovým tričkem. Zkuste svému milému propašovat do šatníku takový kousek. Pokud k němu do nákupního košíku přihodíte i stylovou kšiltovku a módní doplněk v podobě koženého náramku nebo amerických „psích známek“ na krk, třeba se setkáte s pozitivní reakcí :).

 

Ztracená v khaki džungli

 

O khaki barvě toho ještě hodně uslyšíme ve spojení s letošními podzimními trendy. Tady je pouze malá ochutnávka. Pokud není „maskáčovina“ zrovna váš oblíbený vzor, zkuste to s nápadnými vzory džungle. Zaměřte svoji fantazii na palmy nebo jinou flóru. :) Listy exotických dřevin v odstínech zelené jsou neotřelým vzorem, který se objevuje na oblečení i na interiérových doplňcích.

Na první pohled vás zaujme výrazná parka a trendy batůžek, avšak nezapomínejme na detaily. Kvalitní kousky v podobě dobře padnoucích bot s výraznou podrážkou a minimalistickými šperky společně dobře dotváří mladistvý outfit.

Lehkost a materiál parky oceníte hlavně na podzim a na jaře, kdy jsou rána sice chladná, ale přijde teplé odpoledne a kam s bundou? Složíte ji jednoduše do malého balíčku, který se vám v pohodě vejde do kabelky či batůžku.

Vyladěný pár


Pokud vám to klape v páru, může se to odrazit i do vašich šatníků. Je hezké potkat na ulici dvojici, která spokojeně kráčí vedle sebe, a přitom ladí v detailech a barevnosti svého oblečení. Zelená se odráží v obou outfitech a velmi dobře jí sekundují pánské doplňky v hořčičné barvě. Inspirujte se a pokuste se i vy párově sladit a překvapit tak své okolí :)

Po parném létu se budeme opět vracet k vrstvení. Tričko, mikina a bunda to je jasná trojkombinace. V čem se více cítíte sami sebou? V mikině na zip nebo přes hlavu? Obě mají svá pro a proti. Na mladících častěji vídáme mikiny přes hlavu s kapucí v neutrálních barvách. Dívky preferují mikiny na zip, zřejmě kvůli svému perfektnímu účesu. Ale obě skupiny beze sporu ocení kapuci, která je ochrání před větrem i deštěm.

Zkuste se s námi odvázat i vy. Pokud jsme vás inspirovali sdílejte dále.