Vaše pleť si po létě zaslouží opravdovou péči

Naše pokožka si to s námi přes léto vždycky pořádně užije. Musí se za nás poprat s opalováním nebo třeba potápěním ve slané nebo chlorované vodě. Tak kdy jindy jí to oplatit, když ne teď – na podzim. S klesajícími teplotami je čas dopřát jí co nejlepší hydrataci. Biotherm Aquasource je pro výživu pleti jako dělaná. Vyberou si z ní ty, které mají suchou, smíšenou nebo mastnou pleť.

A protože, jak je známo, opakování je matka moudrosti, tak bychom vám rádi připomněli, že odličování a čištění pleti je opravdový základ. Pokud vás nebaví dlouhé odličovací procesy, tak můžete zkusit čistící gel Skin Oxygen od stejné značky. Nanesete ho každé ráno a večer na vlhký obličej, napěníte a krouživými pohyby vmasírujete do pleti. Pak stačí jen důkladně opláchnout, takže celou tuhle proceduru zvládnete v ranní sprše nebo zasloužené večerní koupeli.

Rozjasňovač, kam se podíváš


Letošní podzim je především ve znamení dokonalé pleti. Ve vaší kosmetické taštičce by tedy neměl chybět kvalitní korektor, který zakryje i včerejší probdělou noc a rozjasňovač. Nebo rovnou celá paletka. Projasnění totiž není nikdy dost. :) Makeup Revolution jednu takovou vytvořila se zahraniční YouTuberkou Soph.

Ptáte se, na co tolik highlighterů? Fantazii se meze nekladou, takže je nemusíte využít pouze na rozjasnění lícních kostí. Budou slušet i vašim vnitřním koutkům nebo vašim rtům. Stačí některý z odstínů lehce nanést na rtěnku a rázem si vytvoříte unikátní metalický odstín.

 

 

Lesk vs. Mat: Zatímco v několika minulých sezónách chtěli všichni matné rty a nic jiného, s nástupem podzimu se vrací na scénu lesky. Na rtech si tedy můžete dopřát jak matný neslíbatelný odstín, tak polotransparentní lesk na rty, balzám či olej. Nebo to klidně zkombinujte. Nechte matnou rtěnku pořádně zaschnout a do prostředku horního i dolního rtu naneste trochu lesku. Vaše rty to opticky zvětší a dodá jim to šťávu. :)

Dopřejte svému tělu finskou klasiku


Mimořádně koncentrované živiny a antioxidanty, jaké nenajdeme nikde jinde na světě. Takovými benefity vás očaruje značka ze samotného vrcholku světa – Lumene. V jejich výrobcích najdete i arktickou pramenitou vodu z Laponska, která je považována za nejčistší na světě. Řada Lähde tuto vodu kombinuje ještě s přírodní březovou mízou, která je bohatá na minerály a mimořádně hydratační. Mimochodem, už jste se dneska namazali? :)

 

 

Nastává období peelingů: V létě nám tělové scruby mohou narušit i opečovávané opálení. S podzimem ale tento nemilý efekt peelingů bere za své. Proto je podzim ideální příležitostí obrousit se od hlavy až k patě. A to doslova. Tělový peeling můžete použít i na své dlaně nebo ztvrdlou kůži na chodidlech. Zkuste ho také někdy použít před holením. Odstraní odumřelé buňky a nadzvedne chloupky od pokožky, takže je žiletka lépe zachytí.

Hydratace, hydratace a zase hydratace – tentokrát pro vlasy


Připadá vám, že vaše vlasy jsou po létě vysušené až chemlonové? Pro takové vlasy je tu celá řada produktů Nutr-Enrich od Wella Professional. Obsahuje například kyselinu olejovou a pantenol, které dodají vlasům hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci. Vitamin E zaručí ochranu před poškozením. A navíc vám vlasy provoní díky plodům goji.

Jak voní podzim?


Mnoho z nás si užívá ty pravé podzimní momenty zachumlaní pod peřinou s horkým čajem a dobrou knihou. My si podzim nedokážeme představit bez parfému, který máme s tímto kouzelným obdobím spojený. Buďte si jistí, že ten pravý najdete u nás i vy. Ten, v kterém se budete cítit sami sebou. :)

Hitem letošního roku je bezesporu Chloé Nomade. Chyprově-ovocná vůně určená pro všechny svobodomyslné ženy. Pro ty z vás, které milují komfort, je tu květinově-ovocná Signorina od značky Salvatore Ferragamo. A do třetice tu máme Dahlia Divin. Givenchi jí říká setkání zlata s parfémem. Jedná se o rafinovaný parfém, který vás zahalí nejen do orientální vůně, ale vaši pokožku pokryje zářivým leskem.

Nadchla vás nová inspirace plná kosmetiky? Můžete ji sdílet se svými přáteli.