5 kroků pro dokonalý valentýnský outfit

Když jsme pro vás připravovali tuto inspiraci, uvědomili jsme si, že to je již třetí Valentýnská. A nechtěli jsme se úplně opakovat. Tak jsme si sepsali to nejhezčí, čím můžete na svátek všech zamilovaných potěšit sebe i partnera… A došli jsme k názoru, že nejlepší bude, když se budete cítit ve svém vlastním těle co nejvíce sama sebou, žensky a sexy. Prostě když budete na Valentýna HOT, nešlápnete vedle ;)  A tak budete zároveň tím nejhezčím dárkem, který může vaše drahá polovička ten večer dostat…

 

1. SVŮDNÉ ŠATY

Oblečte si kousek, který na vás ještě neviděl. Takový, ve kterém se budete cítit svůdně, ale zároveň pohodlně. Šaty by vám měly perfektně sedět. Když se budete celý večer ošívat, nebude to úplně přitažlivé. Ačkoli Pretty Woman to vyšlo, že jo…

 

2. NEODOLATELNÉ SPODNÍ PRÁDLO

Možná je to poslední kousek vašeho outfitu, ale pokud jde zrovna o tuto romantickou noc, měl by být rozhodně na prvním místě ve vašem rozhodovacím procesu. Popusťte uzdu fantazii a vyberte kousky, díky kterým na chvíli zapomene dýchat. Pro jistotu si zopakujte zásady první pomoci…

3. RAFINOVANÉ DOPLŇKY 

Sáhněte po minimalistických doplňcích. Dnes večer to nejsou hodinky, nebo výrazné náušnice, které by měly poutat pozornost. Rozhodně na ně ale nezapomínejte. Na detailech záleží a o špercích to platí dvojnásob.

4. SEXY LÍČENÍ

Dejte si záležet hlavně na nalíčení řas a rtů. Zbytek make-upu by neměl být nijak výrazný. Prostě jen hluboký pohled rámovaný vějířem řas a rty vybízející k polibkům. A nezapomeňte na nehty. Kdy jindy zvolit červené nehty, když ne dnes?

5. ATMOSFÉRA

Romantická večeře a noc plná kouzel. Někomu stačí pár svíček doma v obývacím pokoji po večeři v oblíbené restauraci… My jsme pro náš romantický Valentýn vybrali Kongres Hotel Jezerka na Seči a rozhodně se sem rádi vrátíme. Děkujeme za skvělé zázemí :)

Dokonalá do posledního detailu

 

Krajkové spodní prádlo je rozhodně sexy a neoddiskutovatelně bude třešničkou na valentýnském dortu. Pokud ale trávíte se svou polovičkou romantický víkend na wellness, nebo si chcete večer udělat prostě jen domácí pohodu, není svůdná krajka tím nejuniverzálnějším kouskem. Sáhněte proto po dokonale ženském pyžamu. Je pohodlné, ale zároveň díky rafinovanému střihu a zvolenému materiálu velmi sexy.

 

P.S.: Nekoukejte na datum a udělejte si soukromého Valentýna kdykoli se vám zachce. Čím častěji, tím lépe ;)

Krásného Valentýna

Líbí se vám naše inspirace nebo chcete třeba partnera navést, čím by vám udělal radost? Budeme rádi, když ji budete sdílet.