Zima už pomalu klepe na dveře a tak je na čase pořídit do našeho šatníku nové zimní společníky. Ty nejkrásnější čepice a klobouky jsme už vybírali v minulé inspiraci. Ale co ostatní kousky?

 

 

Počasí bez sněhových plískanic přímo vybízí k dlouhým procházkám po okolí. Pohodlné boty s kožíškem, které vás zahřejí, jsou základ. A co dalšího, aby vám nebyla zima? No přece vrstvy. Oblíbený svetr s prošívanou bundou nebo parkou je skvělá dvojka. My jsme si oblíbili ty v prodlouženém střihu, protože v zimě není nic nepříjemnějšího, než vykukující odhalená záda.

 

Teplý huňatý svetr k zimě prostě patří. Jednobarevný dolaďte ručně vyráběnými jeleny Deers a zápěstí nezapomeňte ozdobit oblíbenými hodinkami. Náramky jsou v kurzu nejen v létě, ale i v zimě. A těmi od značky Brosway rozhodně nic nezkazíte, navíc je můžete kombinovat a hezky spolu ladí. Sáhnete-li po nějakém s významem, máte i pěkný tip na dárek ;-)

 

Pánské bundy s beránkem jsou i letos v módě. A co naše drahé polovičky možná ocení nejvíc? Že jim stačí ty samé džíny a boty doplnit jiným svrškem a mají outfit jak na zimní procházku, tak i do práce nebo do školy.

 

 

 

Když už začně přituhovat a máte v plánu užít si venkovního počasí delší dobu, sáhněte po funkčním oblečení, které vás nezradí ani v tom největším větru

Kvalitní a pohodlné boty jsou základ. Inspirujte se těmi od značky Loap nebo Keen a vaše nožky budou spokojené.

Sportovní oblečení nemusí být vždycky nuda a jen v tmavých barvách. S fialovou bundou s kožíškem zazáříte na túře i na sjezdovce. A modrá prošívaná bunda pro pány je taky skvělou změnou.

 

 

Další várka inspirace

 

Za propůjčení krásného místa děkujeme Baru Kůlna ve Škrovádě.

 

Líbila se vám naše zimní inspirace? Podělte se sdílením i se svými přáteli :-)