Já chci mít čapku s bambulí nahoře, pam pa dam ... Čepice a kulichy už dávno nepatří jen našim ratolestem. Módní trendy v posledních letech myslí i na komfort, a to čepice rozhodně splňují. Klasickou bambuli můžete vyměnit za kožešinovou, tuctovou čepici za tu v trendy barvách nebo ozdobenou kamínky či perličkami a váš outfit bude vypadat skvěle. Uvidíte, že si rychle a hlavně rády na uši i hlavu v teple, zvyknete ;-)

 

 

 

 

Ani pánové by na pokrývky hlavy neměli zapomínat. Stejně jako u dam, je to skvělý a hlavně funkční doplněk. Prošmejděte pánskou šatnu, zda vůbec váš milý nějakou čepici má. A když už nějakou najdete, tak tu, co pamatuje minulé desetiletí odložte k věcem pro práci na zahradě. Sada čepice a šály by naopak mohla být skvělým tipem na vánoční dárek, který určitě unosí.

 

 

 

Klobouky i barety jsou zase v módě, tak je vyzkoušejte :-) A že vám nesluší? Ale kdepak, stačí najít ten správný střih a barvu a uvidíte, že vám padnou jako ulité. No a čelenky? Ty jsou hitem posledních let. Můžete vybírat mezi sportovnější variantou a nebo naopak elegantní, která je ozdobená krásnými výšivkami a korálkovými aplikacemi. A taky mají bezesporu několik předností. Nerozcuchají vám účes a také si je můžete vzít i k culíku :-)

 

 

 

 

 

 

 

Líbila se vám naše čepicová inspirace? Sdílejte ji se svými přáteli, ať se i oni zahřejí kousky, které jsou letos v módě :-)