Čepice s bambulí, to je osvědčená klasika, kterou jste možná i vy nosili v dětství. Trendem posledních let jsou čapky s kožešinovou bambulkou, která vypadá elegantně. A když přituhne, přichází na řadu i šály a rukavice. Pokud zvolíte celou hřejivou sadu, máte jistotu, že budou všechny kousky tón v tónu.  A pokud ne, jen si pohlídejte, aby k sobě výsledná kombinace pěkně ladila :-)

 

Dámské barety vynikají svojí elegancí, což už věděly kdysi i naše prababičky. I v uličkách naší domoviny si tak můžete připadat jako šarmantní Francouzka. Skvěle se hodí k elegantnímu kabátu a jejich čase přichází od podzimu až do jara. A chcete-li svůj francouzský look opravdu vyšperkovat, nezapomeňte na červenou rtěnku a šátek ;-)

 

Bad hair day aneb když vás vlasy neposlouchají. Mezi námi (ženami), určitě i vy jste zažily situaci, kdy jste si prostě nestihly umýt vlasy. První pomoc v podobě suchého šamponu zrovna nemáte po ruce? Nevadí, nezbytnou cestu zvládnete s obyčejnou čapkou (klidně tou půjčenou od vašeho milého), která se hodí ke křiváku, bomberu nebo třeba parce :-) Tenhle čepicový fígl je skvělý také na neposedné vlasy, které jste si v noci přeležely do neposedných tvarů.

 

Možná, že v dětství u vás zakořenil odpor ke klasickým čepicím. Ale ani tak není potřeba chodit celou zimu s omrzlýma ušima. Čelenky jsou elegantní, stylové, a také praktické. Pokud máte lokny, culík nebo jiný speciální účes, nebudete po chvilce nošení zklamané, že je ta tam. Čelenka ho totiž nepokazí :-) 

Náhrdelníky nejsou pod kabátem vidět, a tak přicházejí na scénu brože. Už jste podlehli kouzlu jelínků od české značky Deers, které jsou vyráběny ručně? Jsou taaak roztomilí.

 

Venku přituhuje, a to znamená jediné. Vánoce se blíží. Možná si lámete hlavu, čím ho letos potěšíte? Sada hřejivých kousků od oblíbené značky tím správným dárkem.