Když se srpen přechýlí do své druhé poloviny a obchody se zaplní sešity a psacími potřebami, znamená to jediné. Dětem (i dospělým) se chýlí prázdniny ke konci, a tak nezbývá nic jiného, než se připravit zpátky do akce. V naší nové inspiraci jsme si pro vás připravili pohodlné outfity, ve kterých pro vás bude návrat do pracovního procesu i školních lavic o něco příjemnější.

 

 

Jsou věci, které jsou natolik oblíbené, že je ani ty nejaktuálnější módní trendy nenahradí. Pohodlná mikča, džíny a kecky jsou onou věčnou klasikou. A máme pro vás tip. Pokud chcete potěšit vaše teenagery, pořiďte jim je stylové smartwatch, díky kterým budou mít přehled o každém svém kroku.

 

A teď to nejdůležitější - batohy do školy. Jak vybrat ten správný? Při výběru bychom školního batohu bychom měli myslet na to, že ho budeme nosit téměř každý všední den až do června. Vsadit bychom tedy měli na takový design, který se nám za pár týdnů neokouká. Důmyslné uspořádání přihrádek a kapsiček nám zaručí, že budeme mít přehled o každé zatoulané tužce i sešitu. Vychytávkou některých batohů je i přihrádka na notebook.

Prázdniny se pomalu blíží do své cílové rovinky a všední dny se vrátí opět do normálního režimu. Nemusíme smutnit z konce léta, vždyť nás čeká ještě krásné září s babím létem. Opět se můžeme v módě o trochu více vyřádit a pohrát si s vrstvením a kombinacemi.

 

Sukněšaty mají i v září své čestné místo v šatníku. Stačí zvolit midi délku, ráno je doplnit svetříkem nebo džínovou bundou a bude vám skvěle :-)

I pánové by měli připravit svůj šatník a vykročit po dovolené pravou. Inspirujte se kousky Bugatti, která je synonymem kvality, luxusu a prestiže. V jejich portfoliu najdete pohodlnou obuv (pro dámy i pro pány) a spoustu módních doplňků - peněženky, pánské brašny a dokonce i deštníky

Back to work

Líbila se vám naše inspirace? Sdílejte ji s přáteli.