loading

NaturComp Baby-Comp Classic - přirozené plánování dítěte

Kód produktu: z3527

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

NaturCompBaby-Comp Classic - přirozené plánování dítěte9900.00000out_of_stock

Popis:

Inteligentní počítač Baby-Comp spolehlivě určuje plodné dny, a takto vám může pomoci k rychlejšímu otěhotnění.

Jak Baby-Comp funguje?

Základem této metody je měření ranní teploty. Osobní počítač Baby-Comp je naprogramován tak, aby na základě ranního měření teploty v ústech pod jazykem bezpečně určil dobu ovulace. Tento program je založen na vyhodnocení statisíců cyklů od tisíců žen. Naměřené teploty jsou vyhodnoceny počítačem a poskytnou vám výsledek v té nejjednodušší možné podobě: zelené světlo znamená neplodné dny, červené světlo dny plodné. A na tyto údaje se můžete spolehnout již od prvního dne! Pearl Index u Baby-Comp je 0,7. Toto prakticky znamená 99,7% spolehlivost v zelených (neplodných) dnech.

V přístroji je uložen celkový počet měřených cyklů, průměrná délka jednoho cyklu, průměrné navýšení teploty v cyklu, průměrný počet dnů se zvýšenou teplotou, počet anovulačních cyklů, rozsah ovulace v plus minus dnech. Tato data si můžete prohlížet přímo v přístroji anebo požádat distributora o jejich vytištění. U Baby-Comp je první výtisk zdarma. (Platí se pouze poštovné).

Co Baby-Comp umí?

 • Baby-Comp je vhodný pro všechny páry se sníženou plodností, u kterých nebyl jasně diagnostikován anatomický problém bránící početí.
 • Baby-Comp s vysokou přesností (99,3 %) ukazuje plodné a neplodné dny vašeho cyklu včetně předpovědi pravděpodobnosti pohlaví narozeného dítěte.
 • Baby-Comp dokáže upozornit na případné na případné gynekologické potíže (anovulační cykly, snížená funkce žlutého tělíska).
 • Baby-Comp již od 5. dne upozorňuje na možné těhotenství a toto s jistotou potvrzuje od 18. dne.
 • Baby-Comp v případě otěhotnění vypočítá datum početí a předpokládané datum porodu.
 • Po porodu lze Baby-Comp používat pro zajištění bezpečné a spolehlivé ochrany před dalším těhotenstvím.
 • Baby-Comp představuje naprosto přirozenou, ekologickou a zdravou metodu nezatěžující organismus.

Ukazatel těhotenství u Baby-Comp:

Baby-Comp oznamuje těhotenství ve třech stupních:

 1. Možné těhotenství, kdy 4-5 dnů po zanesení "SI" dat střídavě svítí červená, žlutá a zelená.
 2. Pravděpodobné těhotenství, kdy po 15 dnech červená, žlutá a zelená blikají.
 3. Potvrzené těhotenství, kdy po 18 dnech červená, žlutá a zelená zůstanou trvale svítit.

Displej druhého a třetího stupně těhotenství proběhne i bez zadání "SI" dat. Tato velmi rychlá předpověď je možná pouze v případě, pokud následující ráno po pohlavním styku zadáte tento údaj bezprostředně po měření teploty do počítače, a tak umožníte výpočet možného těhotenství.

 

Tabulka srovnání přístrojů Naturcomp

Tabulka srovnání přírstrojů Naturcomp

Jak používat:

Denní spolehlivé měření teploty je podstatou fungování počítače. Čím pravidelněji a déle budete teplotu měřit, tím rychleji přístroj porozumí vašemu osobnímu cyklu. Baby-Comp vzbudí pomocí signálu. Zmáčknutím jakéhokoliv tlačítka signál zastavíte. Symbol teploměru svítí a přístroj je připraven k měření. Zasuňte teploměr pod jazyk, dozadu vpravo nebo vlevo od uzdičky a zavřete ústa. Pro zahájení měření teploty zmáčkněte kterékoliv tlačítko. Teploměr bliká. Měření teploty trvá asi 60 sekund. Na displeji se objevují právě měřené hodnoty od 34,50 do 41,00 °C. Ukončení měření se ohlásí signálem a naměřená teplota se objeví na displeji.

Přístroj vypočítává průběh dalšího cyklu a tím i plodnost na podkladě dřívějších dat. Zvýšení teploty způsobené nachlazením, horečkou, nedostatkem spánku, nadměrnou konzumací alkoholu a/nebo konzumací léků ovlivňujících teplotu není přirozené a počítače jej vyhodnotí jako "abnormální". Obecně doporučujeme při horečce, užívání termických léků nebo po "bouřlivých nocích" vynechat ranní měření teploty a nedodávat tak počítači abnormální hodnoty.

Pokud chcete získat od Baby-Comp předpověď pohlaví dítěte, je třeba zaznamenávat data pohlavního styku. Pohlavní styk zaznamenejte vždy následující ráno po změření teploty. Poté, co přístroj zaznamenal "SI" data, bude v průběhu plodných dní ukazovat předpověď možného početí chlapce nebo dívky v případě otěhotnění.

Balení:

Balení obsahuje:

 • počítač Baby-Comp,
 • teplotní sensor (již upevněný),
 • zabudovanou lithiovou dobíjecí baterii,
 • adaptér: 220 V,
 • cestovní taštičku,
 • manuál v českém jazyce,
 • brožurku v českém jazyce.

Další stručné informace:

 • záruka na počítač: 3 roky.

Rozměry Baby-Comp:

 • průměr 14 cm, hmotnost 200 g.

Upozornění:

Země původu Německo.

Další sdělení:

Pro podporu početí doporučujeme přípravek Be Parents 90 tbl.

V naší nabídce naleznete také další přístroje značky NaturComp.

V případě dotazů můžete využít naši poradnu.

Který přístroj je pro mě vhodnější: Baby-Comp nebo Lady-Comp?

Baby-Comp byl vyvinut speciálně pro páry, které si přejí mít děti. Počítač je vybaven mnoha doplňkovými funkcemi, jež zvyšují možnost otěhotnění. Lady-Comp je určen především k ochraně před neplánovaným těhotenstvím. Oba počítače spolehlivě ukazují plodné a neplodné dny, mohou být proto použity jak k plánování početí, tak i k ochraně před nežádoucím otěhotněním. V případě, že se rozhodnete pro zakoupení Lady-Comp a později si budete přát otěhotnět, je možné původní přístroj doplnit o program Baby-Comp.

Více informací o minipočítači Baby-Comp naleznete v článku Řešení neplodnosti bez stresu.

Značka:

NaturComp

Prohlíželi jste tyto produkty

 • NaturComp Baby-Comp Classic - přirozené plánování dítěte
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni