Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  info@vivantis.cz | 468 006 315

Kolem to kvete, co vy na to?


Kdo by rád nedostával květiny? Puget růží k narozeninám, sem tam kopretinu nebo nějaké nakradené tulipány ze sousedčiny zahrádky ? Odjakživa jsou květiny symbolem lásky, přátelství a náklonnosti. A zároveň květiny na oblečení patří mezi ty úplně nejoblíbenější vzory, co ve svém šatníku najdete… Jak sladit květinové vzory a přitom nevypadat jako hippie dítě květin? Inspirujte se.

1) barevnými kalhotami – pořiďte si na jaro i léto barevné kalhoty. Ideálně pěkně vyštíhlené slim-fit džíny nebo plátěnky, které podtrhnou vaši siluetu. Pokud máte širší lýtky, zvolte rovné nohavice.

2) jednobarevným kardiganem nebo sakem – květinové vzory jsou sami o sobě dost výrazné a je lepší je nekombinovat s přehnaným množstvím dalších vzorů a aplikací. O to lépe pak vypadají s jednobarevným sakem nebo svetříkem.

3) jednobarevným kardiganem nebo sakem – květinové vzory jsou sami o sobě dost výrazné a je lepší je nekombinovat s přehnaným množstvím dalších vzorů a aplikací. O to lépe pak vypadají s jednobarevným sakem nebo svetříkem.

4) street stylem – květiny nenosí jen víly a BOHO divy. Jsou i pro holky a kluky vyznávající street módu. Co třeba květy na kšiltovce?

Jak se nosí brýle?

Sluneční brýle jsou nepostradatelným doplňkem téměř po celý rok. A když už jsme u těch květin, nemůžeme nepřipomenout, že tento vzor můžete mít kromě jiného i na obroučkách slunečních brýlí. A vypadá to skvěle. A nosí to i kluci ?

Vlčí máky nebo slunečnice?

Chtěli jsme hlasovat, jaký květinový vzor bude letos ten nejoblíbenější a shodli jsme se, že se neshodneme. Zatímco jedna je pryč z kopretin na kabelce, druhá neodolá šatům s vlčími máky. Zjistili jsme ale jedno. Že zatímco ženy jsou nakloněné spíš klasickým květinám – slunečnicím, růžím, kopretinám, pánové, když už mají sáhnout po tomto vzoru, tak jsou spíš pro tropické květy. Připisujeme to vlivu surfařské havajské módy. Divoké vlny, vítr a sůl ve vlasech a tak…

Ani s květinami se to nemá přehánět

S květinami se dá hrát různě. Mohou být na šatech, topu nebo na tričku, mohou zdobit vaše hodinky i šperky, můžete použít parfém, jehož hlavní složkou je vůně vaší oblíbené květiny. Když už ale sáhnete po opravdu výrazném květinovém vzoru, laďte ostatní kousky spíše jednobarevně a střídmě. Okřídlené „méně je někdy více“ tady platí dvojnásob.

TOP TIP: Barevná psaníčka

Kdyby měl váš šatník žebříček kousků, které musíte mít, bylo by psaníčko na vrchních příčkách. Stylů a příležitostí, ke kterým se bude barevné psaníčko hodit, je nepočítaně. A jestli žádné takové nemáte? Pak je čas alespoň jedno si pořídit ?

Podělte se o inspiraci